Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG dla Nowego Radia
#1
Mam prośbę do twórców EPG czy zechcieliby dodać ramówkę Radio Nowy Świat, dopiero ruszyło (to ci, którzy opuścili radiową trójkę) ramówka jest stała i powtarzalna. Może więcej osób tego słucha to miło by było widzieć co akurat nadają.

Radio Nowy Świat. Ramówka na cały tydzień

Piątek:
6:00-10:00 "Poranna Manna" (Wojciech Mann)
10:00-11:00 "Próbny lot" (prowadzą finaliści konkursu zorganizowanego przez stację)
11:00-14:00 "W środku dnia" (lipiec: Paweł Orlikowski)
14:00-16:00 "Świat nowej muzyki" (Bartek Winczewski)
16:00-19:00 "Popołudnie w Nowym Świecie" (Michał Porycki)
19:00 - 22:00 Audycja muzyczna 

Sobota:
10:00-12:00 "De Cuba, su musica" (Jose Torres)
12:00-13:00 "Deliberatorium" (Beata Grabarczyk)
13:00-15:00 "Muzyczny tygiel" (Krzysztof Sacha)
15:00-16:00 "Stulecie dziwów" (Jerzy Sosnowski)
16:00-18:00 "Miłomuzomania" (Kinga Krasuska)
18:00-19:00 "Jej historia" (Katarzyna Zacharska)
19:00-20:00 "Próbny lot" (prowadzą finaliści konkursu zorganizowanego przez stację)
20:00-22:00 "Jeźdźcy muzy" (Krzysztof Łuszczewski)

Niedziela:
10:00-13:00 "Bez kolejki" (Wojciech Mann)
13:00-14:00 "Raczek movie" (Tomasz Raczek)
14:00-15:00 "Wesoła warszawska fala" (Jan Młynarski)
15:00-17:00 "Pora sjesty" (Marcin Kydryński)
17:00-18:00 "W głębi duszy" (Eliza Michalik)
18:00-19:00 "Próbny lot" (prowadzą finaliści konkursu zorganizowanego przez stację)
19:00-20:00 "Czytał Michał Nogaś" (Michał Nogaś)
20:00-22:00 "Piosennik" (Andrzej Poniedzielski)

Poniedziałek:
6:00-10:00 "Nowy Świt" (Beata Grabarczyk)
10:00-11:00 "Próbny lot" (prowadzą finaliści konkursu zorganizowanego przez stację)
11:00-14:00 "W środku dnia" (Mateusz Adruszkiewicz, Krzysztof Sacha, Maciej Jankowski i Karol Berger)
14:00-16:00 Muzyczne audycje autorskie: "Mała kawa" (Wojciech Mann)
16:00-19:00 "Popołudnie w Nowym Świecie" (Michał Porycki, wydawca: Ksenia Maćczak)
19:00-21:00 "Wagle" (Wojciech i Bartosz "Fisz" Waglewscy)
21:00-22:00 "Punkt widzenia"

Środa:
6:00-10:00 "Nowy Świt" (Beata Grabarczyk)
10:00-11:00 "Próbny lot" (prowadzą finaliści konkursu zorganizowanego przez stację)
11:00-14:00 "W środku dnia" (Mateusz Adruszkiewicz, Krzysztof Sacha, Maciej Jankowski i Karol Berger)
14:00-16:00 Muzyczne audycje autorskie: "Dzieci bluesa" (Jan Chojnacki)
16:00-19:00 "Popołudnie w Nowym Świecie" (Michał Porycki, wydawca: Ksenia Maćczak)
19:00-21:00 "Badafonia" (Kuba Badach)
21:00-22:00 "Punkt widzenia" 

Czwartek:
6:00-10:00 "Nowy Świt" (Katarzyna Kasia / Grzegorz Markowski)
10:00-11:00 "Próbny lot" (prowadzą finaliści konkursu zorganizowanego przez stację)
11:00-14:00 "W środku dnia" (Mateusz Adruszkiewicz, Krzysztof Sacha, Maciej Jankowski i Karol Berger)
14:00-16:00 Muzyczne audycje autorskie: "Zamach na dziesiątą muzę" (Zbigniew Zamachowski)
16:00-19:00 "Popołudnie w Nowym Świecie" (Michał Porycki, wydawca: Ksenia Maćczak)
19:00-21:00 "Napiór w eterze" (Marek Napiórkowski)
21:00-22:00 "Punkt widzenia"
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Do stacji radiowych nie tworzymy epg. Radio Nowy Świat nadaje wp pilot, ale oni także nie posiadają ramówki dla tego radia. Jak coś się zmieni to dodam tylko dla tej stacji. Nie uśmiecha mi się ręczne dopychanie epg nawet skryptem. Na razie dodałem logo i info kwp w epg. Tu linijki do m3u:


#EXTINF:0 group-title="Radio" tvg-id="Radio Nowy Swiat" tvg-name="Radio Nowy Świat" tvg-logo="https://epg.ovh/logo/Radio+Nowy+Swiat.png",Radio Nowy Świat
https://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv


Dla teleelevidenie z dodanym [RADIO PL]  by schludniej wyglądało.


#EXTINF:0 group-title="Radio" tvg-id="Radio Nowy Swiat" tvg-name="[RADIO PL] Radio Nowy Świat" tvg-logo="https://epg.ovh/logo/Radio+Nowy+Swiat.png",[RADIO PL] Radio Nowy Świat
https://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv

Pozdrawiam Smile

Podziękowali: p3t3n3t, satman
Odpowiedz
#3
Pięknie dziękuję  Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#4
EPG dla Radia Nowy Swiat to ciekawy pomysl. Mozna ją wykorzystac w mTvGuide, gdzie jest mozliwość uzywania kilku list EPG. Poniewaz jest to stala ramowka, to moglaby byc lokalnie na dysku i dodana jako dodatkowa lista EPG.
Moze ktos przygotuje jednak taki pliczek?

@sky02 Dodałem linijke RNS do listy Telele i jeszcze jakiejs, ale nie widze tego radyjka w zadnej.
W oddzielnie stworzonej liscie tylko z RNŚ - wszystko jest OK
Odpowiedz
#5
@satman Radio nowy Świat trochę się zmieniło, wraz ze streamem nadaje info o audycji jak i o aktualnie odtwarzanym utworze. Wystarczy wykorzystać ogólnie dostępny dodatek radio.de (używam) lub  równie łatwo dostępny TuneIn i dodać oficjalny stream Radia Nowy Świat czyli:

radio.de z oficjalnego repo KODI
[Obrazek: RHTMo2Ll.png]

w zakładce Moje Stacje wybieramy Dodaj niestandardową stację
[Obrazek: XLuLctWl.png]
Teraz wypełniamy po kolei
TYTUŁ
[Obrazek: Is7oshCl.png]
MINIATURA
[Obrazek: 5yQVx5Ml.png]
URL STRUMIENIA
https://stream.rcs.revma.com/ypqt40u0x1zuv

[Obrazek: x6fK3Rrl.png]
No i działa, może się przyda, co do grafiki ja używam tej:
[Obrazek: e1dB6Igl.jpg]
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#6
Dzieki! Jest "RDS", logo, ale nie widze informacji o programie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@satman  Witaj. Widzę że, walczysz dalej z tym kanałem w M-TvGuide Smile Więc mała podpowiedź. W kodi dodaj do ulubionych z listy m3u kanał RNŚ. Ważne by dodać tylko kanał nie całą listę. Następnie w M-TvGuide ustawienie/ epg/ wyłącz "wyświetlaj tylko nadające kanały" ok i uruchom. Z naszym epg znajdziesz te radio. Kliknij na nie, wyskoczy podmenu. Dodaj strumień potem ulubione i zaznacz RNŚ i OK. Powinno się uruchomić z logo i naszym epg, po chwili przełączy na rds z radia. Teraz możesz wyłączyć M-TvGuide, potem ustawienia włącz ponownie "wyświetlaj tylko nadające kanały" i zatwierdź. Kanał odnajdziesz na końcu listy. Poruszaj się do góry, tak najszybciej się przeklikasz.  Możesz teraz usunąć RNŚ z ulubionych w kodi bo M-TvGuide zapisał sobie skrót do strimu.

2 metoda to plik strm . Radio Nowy Swiat.strm Podobna zasada, tylko podajesz ścieżkę do pliku nie musisz dodawać do ulubionych. Plik ściągnij na Swój sprzęt.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ps. Tak można zrobić z każdym kanałem który nie wyświetla się w M-TvGuide - brak w basemap.xml
 Pozdrawiam Wink

Podziękowali: satman
Odpowiedz
#8
RadioSure
Odpowiedz
#9
(22-08-2020, 06:24 AM)koper napisał(a): RadioSure
I to działa na kodi? Ma EPG? Czy po prostu się dopisałeś dla samego dopisania?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości