Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt do testów - recenzja?
#11
Recenzja Savio Platinum fajna, ale z ceną upadli na głowę  [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Ale gwarancja w pl. Jakby o 100 opuścili to byłby hit sprzedaży.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
O 100 taniej w PL można kupić x96 max plus, a z Chin 150. Właśnie sobie porównałem, to wychodzi ze to jest praktycznie to samo z mniejszą pamięcią w Savio.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
Z taką ceną wyjściową, to ordynarne "szukanie" naiwnych frajerów na zakup...wstydu nie mają  [Obrazek: k050.gif]
Odpowiedz
#15
E tam... Ponoć świetnie działa tam coreelec więc ci zamówiłem...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Żeby Polak Polakowi z taką ceną, gdy naród jęczy pod butem pandemii oraz upałów [Obrazek: g058.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
To się tak wydaje ale jak chce się legalnie sprzedawać jako firma takie brandowane sprzęty to tak finalne to wygląda. Podatki, transport, logistyka, dystrybucja, marża dla pośredników, gwarancja, itp. To wszystko kosztuje. Tak jak napisałem w recenzji, że to sprzęt dla kogoś na już z gwarancją.
Raczej nikłe szanse żeby stworzyć swój tv box od początku i żeby był tańszy niż z kraju produkcji. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
E... Resorak dałby radę...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
@mjw stworzyłeś kawał dobrego tekstu poglądowego, również powyższa wykładnia podstaw marketingu ekonomicznego dla nierozumnych będzie mieć, być może swoją wartość...z recenzją jak najbardziej wskazane jest się zapoznać, o przedstawionym sprzęcie w tak horrendalnej cenie zapomnieć!

A gdy jego cena spadnie o połowę, do akceptowalnej na "tu i teraz" kwoty, nie będzie już zauważalny na rynku...
Odpowiedz
#20
Chociaż z drugiej strony ja dałem za swój szrot w 2017 az 450 zł no i jestem zadowolony z działania do dziś. To i na ten znajdą się kupcy, tym bardziej że wygląda już dosyć ładnie i ma dobre bebechy. Chodź wiadomo, że o 100 zł taniej byłby idealnie wpasowany cenowo można powiedzieć.
Tak to już jest, a potem dziwne, że polski spożywczy sklep znika, a jak ma nie zniknąć jak zagraniczny lidl czy biedronka oferuje to samo taniej.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości