Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
DenDy napisał(a):Łonogrzmot (nie)lubi

[Obrazek: k016.gif]

DenDy napisał(a):w tej cenie z taką specyfikacją nie ma obecnie żadnej alternatywy

Nigdy nie byłem, i nie będę stałym użytkownikiem tego BOX-a, ale nie pozostaje nic tylko po raz kolejny przyklasnąć, stosunek cena/parametry/jakość raczej poza konkurencją...
Urządzenie z pozytywnymi opiniami na wszystkich kontynentach, negatywy ze strony laików "eksperymentujących" w systemie, nie potrafiących przeprowadzić podstawowej konfiguracji, w połączeniu ze słabym sygnałem/przepustowością sieci...

DenDy napisał(a):Jeśli kupicie

A jeżeli jeszcze nie kupiliście, to kilka miesięcy pozostało...obowiązkowy VAT od 01 lipca 2021, troszkę zmieni optykę cenową.

Okay, wystarczy tej "kryptoreklamy" [Obrazek: k045.gif]

adrt8v napisał(a):jeśli kurz się będzie bardziej dostawał do środka przez te otwory? Nie zaszkodzi to bardziej niż ta temperatura?

Niech cię nie nawiedza, taki ładny nowiutki sprzęcik, szpecić dziurami dla kilku stopni temperatury, od czasu do czasu daj mu odpocząć od napięcia, ostygnie [Obrazek: e020.gif]

Ludzie miesiącami 24h nie wyłączają, i nie biorą do głowy temperatury [Obrazek: r020.gif]

Puentując:

DenDy napisał(a):Padnie to padnie - kupi się drugi [Obrazek: biggrin.png]
Odpowiedz
REKLAMA:



Łonogrzmot napisał(a):obowiązkowy VAT od 01 lipca 2021, troszkę zmieni optykę cenową.

Już się zmieniła [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: ernsTxg.jpg]
Odpowiedz
W tam zmieniła... Poniżej 100zl...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(31-01-2021, 06:47 AM)Tomek napisał(a): Poniżej 100zl...

[Obrazek: tVRCLRA.jpg]

To jakaś ściema...

W takich cenach występuje, ale zdecydowanie inny mega ubogi model...

[Obrazek: onEa04F.jpg]

Ale może jakiś desperat zaryzykuje [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
Z opisu nie wynika
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(31-01-2021, 08:15 AM)Tomek napisał(a): Z opisu nie wynika

Nie wierz wszystkiemu co czytasz, a dwa to puste dywagacje, nikt nic nie kupi z tego wskazanego przez ciebie linka, spróbuj tam nawigować po stronie...chociaż na upartego ktoś by mógł później bujać się, korzystając z "ochrony kupującego"...mniejsza z tym, nikt rozsądny nie skorzysta z tej "oferty"...
Odpowiedz
REKLAMA:



Na FB jeden z gości kupił. Zobaczymy. Natomiast jak zawsze w temacie zakupów wolę ufać tobie.

Btw... Udało mi się normalnie nawigować (to przecież Ali) i przez aplikację dojść do zamówienia. Nie kupuje bo mam..
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Kurcze, chciałem sobie zamówić tego boxa bo mój MiBox zaczyna mnie denerwować, ale jak piszesz że to ściema to chyba sobie daruję.
Odpowiedz
(31-01-2021, 08:54 AM)Tomek napisał(a): Udało mi się normalnie nawigować 

Ja na trzech różnych przeglądarkach, Windows 10 mam totalnie rozjechany układ strony, z powiększeniem od razu chyba x1500, wymusza ręczne zmniejszanie, dziwne przeskoki pomiędzy przyciskami wyboru opcji...aplikacji nie będę fatygował, nie wierzę w takie nagłe mega okazyjne okazje, zwłaszcza że byłyby to zakupy dla znajomych, w sumie nie duże pieniądze, ale ile później czasu/kłopotu z ich odzyskaniem...dla mnie "temat" nie istnieje...

(31-01-2021, 06:47 AM)Tomek napisał(a): Poniżej 100zl...

Okay, nie ma co brać do głowy, zapewne błąd techniczny po stronie sprzedającego, dlatego tak strona rozwalona, do oferty cenowej "podłożony" inny opis przedmiotu...poniżej prawidłowa, normalna cenowo sprzedaż X96 Max Plus od tego sklepu...


[Obrazek: e4WElz3.jpg]
Odpowiedz
I za to cię właśnie podziwiam. Profesjonalizm w każdym calu. Tylko ten nick.

Ale ale...
Powiększenie jest dlatego że wklejałem linka z komórki - z m. na początku, jak wejdziesz w niego normalnie czyli bez "m" masz to:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

i tu nie masz nic rozwalonego... nic popsutego... wszystko działa... cena 99,15

S905x3 z tego sklepu...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

(Link z komórki, ale na kompie znajduje mi to samo)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości