Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
#11
(21-07-2020, 12:10 PM)adrt8v napisał(a): Tak i tak warto bo nawet jak doliczą to taniej niż na allegro.
Zgadzam się w 100% Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
A podobno ten odtwarzacz ma wsparcie 1 rok i tyle. Czy to prawda?
Odpowiedz
#13
Tak. Po roku wtyczki z kodi znikają.
Co to znaczy wsparcia na rok? Na aktualizację softu nie licz. Poza nielicznymi wyjątkami (niektóre mi box, NVIDIA) aktualizacji androida nie uświadczysz w żadnym boxie. Pewnie się pojawi kilka custom romów i tyle. I tak kto mądry wrzuca na to coreelec i ma gdzieś androida
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
(21-07-2020, 09:55 PM)zorro_9 napisał(a):  Czy  to prawda?

Nieprawda, wymieniony BOX jest za krótki okres na rynku, aby tą plotkę uwiarygodnić lub zanegować [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#15
A mi box to ile ma lat wsparcia?
Odpowiedz
#16
(22-07-2020, 04:31 AM)zorro_9 napisał(a): A mi box to ile ma lat wsparcia?

To już zdecydowanie pytanie do firmy Xiaomi, z reguły robią mały "rebranding" Mi Box-a,  "nowy" model, nowszy soft, nie bierz do głowy z tym mitycznym wsparciem, w odniesieniu do X96 Max+ za symboliczne pieniądze, lata przyzwoitego działania [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(22-07-2020, 04:50 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-07-2020, 04:31 AM)zorro_9 napisał(a): A mi box to ile ma lat wsparcia?

To już zdecydowanie pytanie do firmy Xiaomi, z reguły robią mały "rebranding" Mi Box-a,  "nowy" model, nowszy soft, nie bierz do głowy z tym mitycznym wsparciem, w odniesieniu do X96 Max+ za symboliczne pieniądze, lata przyzwoitego działania [Obrazek: r010.gif]
aha to się cieszę Smile
Odpowiedz
#18
(22-07-2020, 04:51 AM)zorro_9 napisał(a): aha to 

To kupuj, kupuj, dobra aktualna promocja, minus kupon dla nowego użytkownika, faktycznie wyjdzie tak tanio, że płaczą jak sprzedają [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz
#19
(22-07-2020, 03:56 AM)Tomek napisał(a): . I tak kto mądry wrzuca na to coreelec i ma gdzieś androida

Kupując taki box warto pozbyć się systemu i zostawić sam coreelec? No, a na tym androidzie nie będą dobrze śmigać aplikacje jak YouTube czy wspomniany na forum tivimate do oglądania IPTV?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#20
(22-07-2020, 09:14 AM)adrt8v napisał(a): Kupując taki box warto pozbyć się systemu i zostawić sam coreelec?

Zupełny bezsens [Obrazek: d015.gif]

adrt8v napisał(a):a na tym androidzie nie będą dobrze śmigać aplikacje jak YouTube czy wspomniany na forum tivimate do oglądania IPTV?

Napisać tylko słowo "dobrze", to nic nie napisać...zwłaszcza w odniesieniu do sprzęciku, za drobne +/- 150 złotych [Obrazek: g046.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości