Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
#21
No właśnie to mnie zastanawiało. Kupić i od razu po swojemu "naprawiać".
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Łobogrzmot, jako znany malkontent w temacie coreelec powie że to bez sensu. Ja jako wielbiciel tego systemu powiem ci tak, warto i nawet trzeba. Jeśli chcesz go używać tylko do kodi + ewentualnie jakieś usługi linuksowe to jest to najlepsze rozwiązanie. Na ostatnim boxie jaki kupowałem nawet nie odpaliłem androida. Od razu coreelec z karty i od razu do emc...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
(22-07-2020, 01:12 PM)Tomek napisał(a): Ja jako wielbiciel tego systemu powiem ci tak, warto i nawet trzeba. Jeśli chcesz go używać tylko do kodi + ewentualnie jakieś usługi linuksowe 

No proszę Cię, nie chce mi się klawiatury obijać, pisząc iż nie samym Kodi człowiek żyje, nie chce mi się metaforyzować że nikt o zdrowych zmysłach po wyjeździe z salonu nowym, dobrym pojazdem, nie zmienia w nim od razu silnika na inny, tylko bynajmniej trochę pojeździ, nawet dla samego sprawdzenia walorów użytkowych w praktyce...nie chce mi się pisać, iż prawie każdy konsument/nabywca swój rozum ma, sam zdecyduje, nie chce mi się pisać, iż nie jestem użytkownikiem żadnego BOX-a, bo to by obrażało moją istotę postrzegania bytu, silnie zakorzenionego w XXI wieku, nie chce mi się pisać, że zaproponowany model X96 Max Plus 4/64, przy aktualnych chińskich promocjach to zdecydowanie najlepszy wybór na płaszczyźnie stosunku jakość/cena...nawet mi się nie chce, nie chcieć dalej polemizować, wszystko jest oczywiste [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#24
I za to cię kochamy na forum.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#25
@Łonogrzmot To jest forum o KODI, wiec i tylko tym żyjemy, i widać jesteśmy nienormalni, bo jak kupywalem samochod 3 lata temu odrazu trafił, na wymiane koła od kompresora, wydechu i mocowania silnika, telefon odrazu kupuje z myślą by custom roma wgrać bo nie potrzeba mi dziesiątek aplikacji spowalniajacych - zaśmiecających, laptop to samo czysty windows bez 10 aplikacji wspomagających
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#26
Robicie dual boot na tym boxie i macie to i to. I wilk syty i owca cała Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
@nixs ...

[Obrazek: large+(1).gif]
Odpowiedz
#28
neeee, można miec Priusa (troche elektryk troche spalinowy) ale emmc działa dużo szybciej a o to chodzi
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#29
Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić o jakiej sprawności systemu możemy mówić przy amlogic s905x3, jeśli u mnie przy 2 giga ramu i s905 coreelec działa dosyć dobrze do codziennego użytku. Sprawdzić też się nie da do końca jak zadziała na emmc bo wtedy już nie będzie androida, a na karcie można ale jak i ona za wolna to potencjał boxa zmarnowany  Dodgy Wg mnie jak uruchomisz android na x96 i będzie wszystko ładnie to nie ma co grzebać.
Ja u siebie zainstalowałem coreelec, bo przy takiej specyfikacji nie było co androida zostawiać, tym bardziej przestarzałego.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#30
Wszystko sie zgadza, ale jest uzytkownik i urzytkownik, chodzi o eliminacje zmiennych, choc na corelec mozna tez se wtyczek nainstalowac i bedzie to chodzilo jak android z 10 aplikacjami działącymi w tle, a sa tacy co androida uzywaja wyczyszcza pierdoły i pierdoł nie instalują i działa o oki, ja wole coreelec reczne zainstaluje to co chce i mam pewność ze to działa, nie mam problemow ze coś sie gryzie, albo kturaś wtyczka z jakiegos wizarda zamula

Prosty przykład telefon z androidem, nainstalowane tam wszystko, pamiec zapelniona, 10 aplikacji w tle i telefon bee bo zamula po pół roku
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości