Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
#41
(05-08-2020, 07:09 PM)zorro_9 napisał(a): i dostałem pudełko bez opłat Big Grin i takie pytanie mam czy używać kodi pod nazwą kd player czy ze strony pobrać i zainstalować?
Jeśli chcesz - używaj, ale nie będziemy wtedy pomagać, bo to tak jakbyś kazał nam się z gówna wyciągać. Zainstaluj normalne kodi albo ze sklepu play albo ze strony kodi.tv
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Koniecznie daj znać jak to chodzi w tej konfiguracji 4/64 na androidzie. Głównie mnie interesuje działanie IPTV. No i pytanie - będziesz się bawił w coreelec?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#43
(05-08-2020, 07:32 PM)Tomek napisał(a):
(05-08-2020, 07:09 PM)zorro_9 napisał(a): i dostałem pudełko bez opłat Big Grin i takie pytanie mam czy używać kodi pod nazwą kd player czy ze strony pobrać i zainstalować?
Jeśli chcesz - używaj, ale nie będziemy wtedy pomagać, bo to tak jakbyś kazał nam się z gówna wyciągać. Zainstaluj normalne kodi albo ze sklepu play albo ze strony kodi.tv
To jest ze sklepu play bo jak chcę instalwoać kodi to jest zainstalowane.

(05-08-2020, 07:48 PM)adrt8v napisał(a): Koniecznie daj znać jak to chodzi w tej konfiguracji 4/64 na androidzie. Głównie mnie interesuje działanie IPTV. No i pytanie - będziesz się bawił w coreelec?
Na razie nie będę się bawił coreelec bo muszę coś z wifi zrobić bo tragiczne, chyba będę musiał na środku domu ustawić router albo przez kabel podłączyć.
Odpowiedz
#44
Kd player to nie jest kodi. Odinstaluj to.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#45
Odinstalowałem kodi  i zainstalowałem ze sklepu a potem ze strony i taka ikonka pokazuje się czy to to. A wszedłem do aplikacje to normalna ikonka.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#46
[Obrazek: 4IkFX3zl.jpg]
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(06-08-2020, 06:56 AM)adrt8v napisał(a): [Obrazek: 4IkFX3zl.jpg]
to taka jest w aplikacjach a inna w głównym ale to to samo.
Odpowiedz
#48
(06-08-2020, 06:09 AM)zorro_9 napisał(a): Odinstalowałem kodi  i zainstalowałem ze sklepu a potem ze strony i taka ikonka pokazuje się czy to to.

No cóż, zapętlone totalnie, najprościej przywrócić BOX-a do ustawień fabrycznych, po takim resecie od początku, na spokojnie zainstalować Kodi bezpośrednio ze sklepu Google Play, w dalszej kolejności inne potrzebne aplikacje oraz wtyczki [Obrazek: r010.gif]

zorro_9 napisał(a):muszę coś z wifi zrobić bo tragiczne

Na obydwu pasmach częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz?
Odpowiedz
#49
(06-08-2020, 07:57 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(06-08-2020, 06:09 AM)zorro_9 napisał(a): Odinstalowałem kodi  i zainstalowałem ze sklepu a potem ze strony i taka ikonka pokazuje się czy to to.

No cóż, zapętlone totalnie, najprościej przywrócić BOX-a do ustawień fabrycznych, po takim resecie od początku, na spokojnie zainstalować Kodi bezpośrednio ze sklepu Google Play, w dalszej kolejności inne potrzebne aplikacje oraz wtyczki [Obrazek: r010.gif]

zorro_9 napisał(a):muszę coś z wifi zrobić bo tragiczne

Na obydwu pasmach częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz?
W standardzie N 2,4MHz to down 7Mb/s a up 92Mb/s i w 5G to jeszcze gorzej. Kodi to tylko ma taką ikonkę w głównym menu, teraz pisze kodi a w ikonce jest napis kd. Robiłem resetowanie i był pod nazwą znów kd player i musiałem odinstalować i zainstalować ze sklepu czyli teraz pod nazwą kodi jest i na ikonce z napisem kd. Zauważyłem że jak przełączam w monitorze przy włączonym komputerze tvbox na komp to nie chce się przełączyć na drugi hdmi w monitorze
Odpowiedz
#50
Wywal ten chiński rom i wgraj jakiegoś custom roma z forum freaktab.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości