Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
#91
Witajcie.
Odnośnie X96 Max Plus 4/64 mam pytanie. Wyczytałem na forum, że s905x3 jest nowszą wersją od s905x2 i nie wszystko tam hulało co powinno. Czy już wszystko jest jak być powinno włącznie z ewentualnym Coreelec?

Zależy mi, aby wifi, bluetooth i ethernet działał oraz fajnie gdyby filmy działały płynnie w 4k Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
(18-09-2020, 09:49 AM)tomis69 napisał(a): Wyczytałem na forum, że s905x3 jest nowszą wersją od s905x2 

Dobrze "wyczytałeś", masz plus [Obrazek: r010.gif]

tomis69 napisał(a):nie wszystko tam hulało co powinno

[Obrazek: a010.gif]  [Obrazek: g058.gif]  [Obrazek: a040.gif]

tomis69 napisał(a):wifi, bluetooth i ethernet działał oraz fajnie gdyby filmy działały płynnie w 4k

Mając onegdaj, kontakt z kilkoma sztukami X96 Max Plus 4/64, po użytkowej poprawnej konfiguracji, szybkim łączu, w zasięgu silnego sygnału, na systemie Android, z definicji urządzenie działa wręcz nieziemsko [Obrazek: m025.gif]

tomis69 napisał(a):ewentualnym Coreelec

Lepiej trafić nie mogłeś, mamy na tutejszym forum uznane, wybitne autorytety na wymienionej płaszczyźnie systemowej, oddajmy im głos...[Obrazek: g060.gif]

tomis69 napisał(a):Witajcie

Puentując, to tylko ~150 złotych, nad czym/po co się zastanawiać? [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#93
Co do CoreELEC to będzie działać bez problemu. s905x3 jest wspierane.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#94
Płaczą, jak sprzedają[Obrazek: a060.gif]


[Obrazek: QagOWbh.jpg]
Odpowiedz
#95
Będąc przejazdem u skromnych, dobrych ludzi posiadaczy X96 Max Plus 4/64, wreszcie miałem "namacalną" okazję sprawdzić jak sprawuje się zasięg sieci bezprzewodowej wymienionego urządzenia, co za tym idzie komfort użytkowy, przy dosłownych "mitycznych" trzech ścianach przeszkód, oraz półpiętra w budynku jednorodzinnym...

Światłowód 600 Mb/s, router FunBox 3.0 na "sztywno" ustawiony tylko na pasmo WIFI 5 GHz, jak widać poniżej między bajki można włożyć teksty o problemach z zasięgiem/odbiorem sygnału WIFI przez współczesne BOX-y, z naciskiem na słowo współczesne...także niekoniecznie jest konieczny kabel do połączenia tanich chińczyków [Obrazek: e025.gif]


[Obrazek: E6WsW2q.jpg]

[Obrazek: 6ahZmdw.jpg]
Odpowiedz
#96
https://allegro.pl/oferta/t95-smart-tv-box-dekodery-android-10-0-2g-16gb-9707331300
Co sądzicie o tym boxie? Jest wersja 16,32,64ram.Warto go kupić. Wszystko na nim pójdzie, nie będzie problemu z wtyczkami?
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
szukaj czegoś na amlogic. Np S905x3. Do FHD wystarczy. co masz na myśli mówiąc wszystko? Chcesz zostawić androida w pudełku czy może zainstalować obok CoreELEC?

Podziękowali: biceps
Odpowiedz
#98
(12-10-2020, 07:37 PM)biceps napisał(a): Co sądzicie o tym boxie? 

Za darmo bym nie chciał, hardware jak z poprzedniej epoki [Obrazek: g075.gif]

Podziękowali: biceps
Odpowiedz
#99
Najlepsze że to dostawa z chin... Czyli kupić gówno, pewnie ze sztucznie podbitym androidem w nadziei że kupujesz w PL. A tym czasem na Ali za te same pieniądze rozdają prawilne boxy z s905x3
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Mi na olx udało się wytargac za 150 s905x3, więc nie trzeba daleko szukaćWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości