Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2020
Reputacja:
0
Wersja Kodi: 18.6
System operacyjny:
Urządzenie: PC
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
Witajcie.
Odnośnie X96 Max Plus 4/64 mam pytanie. Wyczytałem na forum, że s905x3 jest nowszą wersją od s905x2 i nie wszystko tam hulało co powinno. Czy już wszystko jest jak być powinno włącznie z ewentualnym Coreelec?
Zależy mi, aby wifi, bluetooth i ethernet działał oraz fajnie gdyby filmy działały płynnie w 4k
REKLAMA:
Liczba postów: 2,708
Liczba wątków: 21
Dołączył: Mar 2018
Reputacja:
170
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Urządzenie: Wszystkie wypasione :)
Lokalizacja: Leżę pod palmami :)
Płeć: Mężczyzna
(18-09-2020, 09:49 AM)tomis69 napisał(a): Wyczytałem na forum, że s905x3 jest nowszą wersją od s905x2
Dobrze "wyczytałeś", masz plus
tomis69 napisał(a):nie wszystko tam hulało co powinno
tomis69 napisał(a):wifi, bluetooth i ethernet działał oraz fajnie gdyby filmy działały płynnie w 4k
Mając onegdaj, kontakt z kilkoma sztukami X96 Max Plus 4/64, po użytkowej poprawnej konfiguracji, szybkim łączu, w zasięgu silnego sygnału, na systemie Android, z definicji urządzenie działa wręcz nieziemsko
tomis69 napisał(a):ewentualnym Coreelec
Lepiej trafić nie mogłeś, mamy na tutejszym forum uznane, wybitne autorytety na wymienionej płaszczyźnie systemowej, oddajmy im głos...
tomis69 napisał(a):Witajcie
Puentując, to tylko ~150 złotych, nad czym/po co się zastanawiać?
Liczba postów: 6,036
Liczba wątków: 2,256
Dołączył: Aug 2017
Reputacja:
379
Wersja Kodi: 19.4
System operacyjny:
- Windows
- Android TV
- MacOS
- CoreELEC
Urządzenie: Beelink GT - KING (CE)/Fire Cube/Fire Stick 4k MAX
Lokalizacja: KWP
Płeć: Mężczyzna
Co do CoreELEC to będzie działać bez problemu. s905x3 jest wspierane.
Liczba postów: 2,708
Liczba wątków: 21
Dołączył: Mar 2018
Reputacja:
170
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Urządzenie: Wszystkie wypasione :)
Lokalizacja: Leżę pod palmami :)
Płeć: Mężczyzna
Płaczą, jak sprzedają
Liczba postów: 2,708
Liczba wątków: 21
Dołączył: Mar 2018
Reputacja:
170
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Urządzenie: Wszystkie wypasione :)
Lokalizacja: Leżę pod palmami :)
Płeć: Mężczyzna
Będąc przejazdem u skromnych, dobrych ludzi posiadaczy X96 Max Plus 4/64, wreszcie miałem "namacalną" okazję sprawdzić jak sprawuje się zasięg sieci bezprzewodowej wymienionego urządzenia, co za tym idzie komfort użytkowy, przy dosłownych "mitycznych" trzech ścianach przeszkód, oraz półpiętra w budynku jednorodzinnym...
Światłowód 600 Mb/s, router FunBox 3.0 na "sztywno" ustawiony tylko na pasmo WIFI 5 GHz, jak widać poniżej między bajki można włożyć teksty o problemach z zasięgiem/odbiorem sygnału WIFI przez współczesne BOX-y, z naciskiem na słowo współczesne...także niekoniecznie jest konieczny kabel do połączenia tanich chińczyków
Liczba postów: 27
Liczba wątków: 10
Dołączył: Sep 2017
Reputacja:
0
Wersja Kodi: 19.4
System operacyjny:
Urządzenie: x96max+
Lokalizacja: Polska
Płeć: Mężczyzna
https://allegro.pl/oferta/t95-smart-tv-box-dekodery-android-10-0-2g-16gb-9707331300
Co sądzicie o tym boxie? Jest wersja 16,32,64ram.Warto go kupić. Wszystko na nim pójdzie, nie będzie problemu z wtyczkami?
REKLAMA:
Liczba postów: 153
Liczba wątków: 10
Dołączył: May 2020
Reputacja:
5
Wersja Kodi: 19
System operacyjny:
Urządzenie: x96 Air
Lokalizacja: Wrc
Płeć: Mężczyzna
szukaj czegoś na amlogic. Np S905x3. Do FHD wystarczy. co masz na myśli mówiąc wszystko? Chcesz zostawić androida w pudełku czy może zainstalować obok CoreELEC?
Podziękowali: biceps
Liczba postów: 2,708
Liczba wątków: 21
Dołączył: Mar 2018
Reputacja:
170
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Urządzenie: Wszystkie wypasione :)
Lokalizacja: Leżę pod palmami :)
Płeć: Mężczyzna
(12-10-2020, 07:37 PM)biceps napisał(a): Co sądzicie o tym boxie?
Za darmo bym nie chciał, hardware jak z poprzedniej epoki ![[Obrazek: g075.gif]](https://cosgan.de/images/smilie/konfus/g075.gif)
Podziękowali: biceps
Liczba postów: 4,611
Liczba wątków: 42
Dołączył: Nov 2017
Reputacja:
732
Wersja Kodi: 20.0
System operacyjny:
Lokalizacja: From nowhere
Płeć: Mężczyzna
Najlepsze że to dostawa z chin... Czyli kupić gówno, pewnie ze sztucznie podbitym androidem w nadziei że kupujesz w PL. A tym czasem na Ali za te same pieniądze rozdają prawilne boxy z s905x3
Liczba postów: 153
Liczba wątków: 10
Dołączył: May 2020
Reputacja:
5
Wersja Kodi: 19
System operacyjny:
Urządzenie: x96 Air
Lokalizacja: Wrc
Płeć: Mężczyzna
Mi na olx udało się wytargac za 150 s905x3, więc nie trzeba daleko szukać
|