Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nc+go
#1
Witam. Czy nc+go działa za granicą w uk ?  nie chodzi o wtyczkę poprzez kodi normalnie z aplikacji nc+go chce zalogować ale nie da rady A konto jest aktywne.  Odpalam przez vpn bo myślałem że pomoże to pisze anonimowy vpn -202. O co chodzi? Zła wersia apki? Urzadzenie tablet. Za info będę wdzięczny
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(27-07-2020, 04:50 PM)Lux 123456 napisał(a): Czy nc+go działa za granicą w uk ? z aplikacji nc+go 
konto jest aktywne. 

Masz jakiś problem z poniższym, lub kontaktem z działem pomocy?

ncplusgo napisał(a):Abonenci nc+ mogą sprawdzić, czy są uprawnieni do korzystania z usług online poza granicami Polski, logując się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody”
Odpowiedz
#3
(27-07-2020, 05:55 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(27-07-2020, 04:50 PM)Lux 123456 napisał(a): Czy nc+go działa za granicą w uk ? z aplikacji nc+go 
konto jest aktywne. 

Masz jakiś problem z poniższym, lub kontaktem z działem pomocy?

ncplusgo napisał(a):Abonenci nc+ mogą sprawdzić, czy są uprawnieni do korzystania z usług online poza granicami Polski, logując się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody”

Konto mam z danego forum
Odpowiedz
#4
(27-07-2020, 06:19 PM)Lux 123456 napisał(a): Konto mam z danego forum

Możesz jaśniej?

Chciałeś się zalogować do oryginalnej aplikacji nc+ GO, nie będąc oficjalnym abonentem? [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Nie do końca. Konto mam od kogos
Odpowiedz
#6
(27-07-2020, 06:36 PM)Lux 123456 napisał(a): Konto mam od kogos

Jeżeli posiadasz stosowne dane do zalogowania, i są one ponoć legalne/aktywne, to nic nie stoi na "przeszkodzie" ku poniższemu, będziesz miał jasność sytuacji [Obrazek: r010.gif] 

Cytat:Abonenci nc+ mogą sprawdzić, czy są uprawnieni do korzystania z usług online poza granicami Polski, logując się do Internetowego Centrum Abonenta na stronie mojencplus.pl w zakładce „Moje dane i zgody”
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ok. Dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości