Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka NC+go od Mbebe w Kodi, pikseluje
#11
(09-08-2020, 03:13 PM)Reddevil191 napisał(a): opinie

Dlaczego musi być wtyczka, oryginalna aplikacja CANAL+ ze sklepu Google Play się nie sprawdza?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(08-08-2020, 01:27 PM)Reddevil191 napisał(a): Ale Kodiego masz zainstalowanego bezpośrednio na tv czy wspomagasz się jakimś zewnętrznym boxem?
mam zainstalowane bezposrednio w tv
Odpowiedz
#13
(09-08-2020, 04:28 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-08-2020, 03:13 PM)Reddevil191 napisał(a): opinie

Dlaczego musi być wtyczka, oryginalna aplikacja CANAL+ ze sklepu Google Play się nie sprawdza?
Orginalna apka działa tylko na telefonie lub tablecie.
Odpowiedz
#14
(09-08-2020, 05:41 PM)Reddevil191 napisał(a): Orginalna apka działa tylko na telefonie lub tablecie.

[Obrazek: a010.gif] [Obrazek: a010.gif]
Chyba muszę powiadomić Watykan, wystąpiło u mnie zagadnienie z kategorii cudów [Obrazek: r043.gif]

Na pierwszym dostępnym odbiorniku telewizyjnym z systemem Android TV, oryginalna aplikacja CANAL+ z Google Play, bez najmniejszego problemu [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: wwc4FFk.jpg]
Odpowiedz
#15
Kolego muszę cię zasmucic, ale o cudzie nie ma mowy. Aplikacja CANAL+ i której piszasz i NC+go, czyli ta o którą pytam to zupełnie inne apki dla innej grupy abonentów.
Odpowiedz
#16
(09-08-2020, 07:32 PM)Reddevil191 napisał(a): zupełnie inne apki dla innej grupy abonentów.

To Ty jesteś w jakiej grupie, nie działa Ci dobrze w odbiorniku TV aplikacja CANAL+?
I o tą aplikację pytałem "czarno na...", skoro korzystanie z wtyczki NC+ GO w TV rozmija się z sensem, to po co się męczyć i szukać kwadratowych jaj, skoro dostajesz gotowy oryginalny produkt na Android TV?
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Mistrzu, rodzice mają NC+ u siebie w domu, standardowo z talerza. Dla takich abonentów nc+ udostępnia dostęp online poprzez nc+go na dwóch aplikacjach mobilnych za darmo. I ja z tego korzystam. Po co mam wykupować dodatkowo Canal plus online który mi namiętnie proponujesz i płacić drugi raz skoro posiadam już legalny dostęp. Wolę pokombinować z właściwą apka i po za możliwością oglądania kanałów na telefonie oglądać to również na tv. Teraz rozumiesz, że to nie jest szukanie kwadratowych jaj?
Odpowiedz
#18
(09-08-2020, 08:31 PM)Reddevil191 napisał(a): namiętnie proponujesz 

Żadne proponujesz, żadne namiętnie...jest mi totalnie obojętne co/jak/gdzie/dlaczego/na czym oglądasz, ale dziękuję za doprecyzowanie fundamentów "drogi krzyżowej", na płaszczyźnie "konieczności" korzystania z przedmiotowej wtyczki [Obrazek: r010.gif]

Ducha nie gaś, idzie ku lepszemu [Obrazek: e020.gif]

canalplus napisał(a):Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.
Odpowiedz
#19
Reddevil191 czy przy odpalenia kodi masz taki komunikat Serwer zdolnej komunikacji Nieudane uruchomienie
Odpowiedz
#20
(10-08-2020, 05:33 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(09-08-2020, 08:31 PM)Reddevil191 napisał(a): namiętnie proponujesz 

Żadne proponujesz, żadne namiętnie...jest mi totalnie obojętne co/jak/gdzie/dlaczego/na czym oglądasz, ale dziękuję za doprecyzowanie fundamentów "drogi krzyżowej", na płaszczyźnie "konieczności" korzystania z przedmiotowej wtyczki [Obrazek: r010.gif]

Ducha nie gaś, idzie ku lepszemu [Obrazek: e020.gif]

canalplus napisał(a):Już jesienią obecnego roku udostępnimy nowy serwis CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat. Zakres oferty, którą udostępnimy, będzie analogiczny do tej w serwisie nc+ GO, z którego obecnie może korzystać Abonent.

No i to jest jakaś wiadomość Smile Zupełnie nie miał bym problemu z tym, że nie działa mi ta wtyczka idealnie, gdyby to była reguła u wszystkich. Natomiast jeśli ktoś na bardzo podobnym sprzęcie ma wszystko idealnie no to dlaczego u mnie ma to nie działać Sad



(10-08-2020, 06:32 AM)Rafalvip5 napisał(a): Reddevil191 czy przy odpalenia kodi masz taki komunikat Serwer zdolnej komunikacji Nieudane uruchomienie

Nie mam takiego komunikatu. U mnie po za tym że obraz pikseluje reszta działa bezproblemowo.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości