Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9.2.4.2 - problem
#1
Cześć. Po aktualizacji coreelec i kodi do 18.8 Spotify nie łączy mi się ani przez Spotifyd ani librespot i nie mogę słuchać muzyki z telefonu na boxie. Jakieś pomysły? U Was działa?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sprawdze wieczorem ale widzę, że ludzie maja tez problemy z wifi i blueetooth.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Nagle zaczęło działać. Librespot działa i odtwarza, bo Spotifyd nie, no ale libre mi wystarczy. Może wina chwilowa Spotify, nie wiadomo, bo nic nie grzebałem. Po jakimś czasie po prostu włączyłem jeszcze raz.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#4
Spotify ma awarię dzisiaj.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(19-08-2020, 02:13 PM)Tomek napisał(a): Spotify ma awarię dzisiaj.

Nawet w ustawieniach połowa opcji na szaro.

Temat można zostawić do ogólnych problemów z tą wersją kodi i coreelec.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#6
Tu nie chodziło o wtyczkę tylko o serwis By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
U mnie po aktualizacji do 9.2.4.2 lekko przycinają się filmy (z dysku sieciowego HDD). Do tej pory po żadnej z aktualizacji nie było takich problemów - filmy szły idealnie płynnie. Trochę to przeszkadza w oglądaniu. Czy ktoś też zauważył?
Odpowiedz
#8
(20-08-2020, 10:01 AM)przemeq napisał(a): U mnie po aktualizacji do 9.2.4.2 lekko przycinają się filmy (z dysku sieciowego HDD). Do tej pory po żadnej z aktualizacji nie było takich problemów - filmy szły idealnie płynnie. Trochę to przeszkadza w oglądaniu. Czy ktoś też zauważył?
Potwierdzam po aktualizacji przycinają się filmy czy to HD czy 4K. Odtwarzane z dysku sieciowego. Ma ktoś jakąś solucje ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości