Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wyszukiwaniem.
#1
Używam Coreelec na Odroid N2. Najczęściej wtyczka Venom oraz Covenant. Nie wiem czy to wina wtyczek, złych ustawień czy jeszcze czegoś innego. Problem polega na tym, że wtyczki nie wyszukują mi pewnych filmów. Nie ma ich w ogóle w wynikach wyszukiwania. Przykład: Avengers Endgame. Tak w Venom jak i Covenant taka pozycja w ogóle się nie pojawia. Jest kilka innych filmów które mają w nazwie Endgame ale nie ma Avengers Endgame. Co ciekawe jakiś czas temu bez problemu ten film wyszukiwało. Ze trzy tygodnie temu oglądałem "The Informer". Dzisiaj nie pojawia się już w wynikach wyszukiwania. W czym może być problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Big Grin

Nie znajduje, bo to martwe wtyczki. Nie wiem do końca czy Venom, ale Covenanta już dawno nie ma działającego jak trzeba, a spis działających wtyczek do filmów masz na forum w temacie "spis wtyczek do kodi".
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
Sprawa rozwiązana.
Venom ma co chwilę aktualizacje. Covenanta w zasadzie nie używam.
Problem pojawił się po zaznaczeniu w zakładce "Filmy" wyświetlania tylko nieobejrzanych. I nie we wtyczce, ale w głównej zakładce coreelec. Po zmianie tego ustawienia wyszukiwanie wróciło do normy.
Odpowiedz
#4
I tak polecam phantom, fanfilm, scrubs.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#5
Wywal covenant i repozytorium z którego go zainstalowałeś. Jest martwy i niebezpieczny. Venom jest ok.
Poczytaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości