Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vero 4k+
#1
Promocja w polskim sklepie - 476zł  nawet taniej niż ze strony producenta:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Może ktoś się pokusi o zakup i podzieli wrażeniami - podobno najlepsze urządzenie z Kodim na rynku Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
DDR3, a w środku niech zgadnę - s905x2 czy s905x3 - czyli można mieć taki w lepszej konfiguracji (4GB +64GB) za... 150-200 zł?

A patrząc na alli i na obudowę/rozkład gniazd, charakterystyczny krzyżyk na diodzie..... to może być nawet s905w/s905d:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czyli gówno jakich mało, drogie jak karty Sasina

Nie ma sesnu tego kupować i nie ma sensu tego testować

Eh...
znalazłem pełny spec... box z 2018 roku - s905d - jak już mówiłem - szkoda czasu... 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jak już coś chcesz z PL i lepszego to zerknij na savio i ostatni test na kodiwpigulce.pl
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Vero to bardzo specyficzny sprzęt... co do marnej specyfikacji to masz @Tomek  oczywiście rację Smile 

Mimo słabych podzespołów urządzenie podobno nadrabia świetną optymalizacją systemu wsparciem i ogólnie dobrym wykonaniem.
Jak ktoś nie jest zainteresowany Androidem i nie ma ochoty bawić się w "zrób to sam" z instalacją coreelec na chińskich boxach, może być
dobrą alternatywą.
Choć przy swojej cenie pewnie w Polsce za dużo amatorów nie znajdzie...
Odpowiedz
#4
Ale to zwykły chińczyk w innym opakowaniu. Tak jak nasze savio. Też mają rebrandowane boxy z chin. Dużo lepsze i dużo tańsze. Tu kupujesz staroć. I co z tego że marka, skoro to już staroć na wejście.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Ba... Dobre wykonanie a nawet porty nie opisane...
Słabe podzespoły to żadna optymalizacja nie pomoże. Ten box z definicji jest słabszy niż dowolny chińczyk na s905x3

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Mam VERO 4K+. Bardzo dobry sprzęt. Stabilny jak skała. Nic się nie sypie, nie wiesza. Można go sobie skonfigurować dowolnie pod swoje potrzeby.
Miałem już chińczyki androidowe i to był chłam w porównaniu z VERO. Na ogromny plus w przypadku Vero zasługuje opieka producenta. Po zadaniu pytania na ich fabrycznym forum i wysłaniu logów ( co robi się bardzo łatwo bo sprzęt jest specjalnie przygotowany do tego) otrzymujemy błyskawiczną pomoc od technika. Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem, to to, że Netflix mi idzie płynnie tylko do 720p. 1080 już niestety tnie.
Odpowiedz
#6
(10-09-2020, 09:01 AM)redhunter napisał(a): Mam VERO 4K+. Bardzo dobry sprzęt. 

To jakiś żart, zwłaszcza cenowy, przestarzałą specyfikację hardware już sobie daruję [Obrazek: d015.gif]


[Obrazek: qoznBid.jpg]


redhunter napisał(a):Miałem już chińczyki androidowe i to był chłam

Zapewne były to również modele sprzed kilku lat, jeszcze jak oparte na S905D, oraz z tak małą ilością pamięci, to pełna zgoda [Obrazek: r010.gif]

redhunter napisał(a):ogromny plus

Tak, nie sposób ten "krzyżyk" diodowy na obudowie przeoczyć, a tak serio to najważniejsze jest zadowolenie danego użytkownika, tym optymistycznym akcentem...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W tym boxie płacisz raczej za support i aktualizacje systemowe. Zobacz ile z tanich chińczyków dostaje jakieś aktualizacje? Praktycznie żaden.
OSMC już chyba od dawna nie skupia się na innych sprzętach tylko na swoich urządzeniach i stąd ta cena.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Też tak uważam. Natychmiastowy i fachowy support, praktycznie personalny to rzecz unikalna. Ja mam VERO 4K+ już ponad dwa lata u siebie i żadnych problemów nie zaobserwowałem. Sprzęt działa błyskawicznie, bez żadnych zwiech. Co ważne nie ma żadnych problemów z obsługą bezstratnych formatów dźwięków w 7.1. A to priorytet u mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości