Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV RECORDER
#1
Mam mały problem z nagrywaniem programów, gdy wchodzę w dodatki potem iptv recorder / all chanel, to mam listę kanałów ale jak wybiorę jakiś program to mam ikonę folderu z 3 kropkami a nie mam listy epg i w prawym rogu wyskakuje napis program not find.
Czy jeżeli mam listę kanałów w pliku w iptv simple client a nie jako adres, to czy to moze byc problem? Konvertowalem listę z adresu do pliku bym mógł go otworzyc w notpadzie w celu edycji i teraz mam tylko plik nie adres

Czy to moze byc problem ze mi nie nagrywa
probuje na pc windows 10 i na androidzie telefon, gdy mialem liste jako adres w telefonie to poszlo nagrywanie , prawdopodobnie odkad mam plik to nie idzie nagrywac

Da sie z pliku przekonwertowac na adres
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Problem jest z nazewnictwem kanałów, że nasze EPG nie przypasowuje. Musiałbyś wyedytować listę dokładnie pod EPG, które korzystasz. IPTV Recorder prawdopodobnie nie ogarnia nowszego EPG.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Tylko ze w iptv simple client podczas ogladanie mam epg, wszystko mi wyswietla, tylko iptv recorder nie widzi.
Uzywam tego epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Istnieje jakis poradnik jak wyedytowac liste pod epg
Liste mam od chiczyka
Odpowiedz
#4
(26-08-2020, 12:38 PM)leonsiem napisał(a): jak wyedytowac liste pod epg

W zakładce Główny dział z EPG szukał, jestem pewien iż w istniejących tam tematach, wymienione zagadnienie wielokrotnie się przewija [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
#5
Na początek wyodrębnij osobną listę PL od Chinola i jej używaj . Jak chcesz nagrywać bez stresów to zainstaluj
 M-TvGuide oczywiście odpowiednio je skonfiguruj do nagrywania w ustawieniach. Potem nasze epg i musi działać Smile
A jak upierasz się to musisz pozmieniać nazwy kanałów na liście od Chińczyka  na <channel id="TVP 1"> z epg jakiego będziesz używał i wtedy będzie ok. Pamiętaj o wyczyszczeniu danych w kodi ustawienia tv po zmianach.
Odpowiedz
#6
Witam,
Podbijam zagadnienie- brak możliwości nagrywania bezpośrednio z przewodnika


Android 10 KODI18.9 , PVR IPTVSimple Client, wykupiona lista .m3u ( zmodyfikowana, tylko kanały PL) oraz forumowe EGP.
Powyższa konfiguracja działa wyśmienicie, przewodnik się ładuje,są opisy, logo itp.

W celu nagrywania doinstalowałem wg poradnika IPTV Recorder.

Po uruchomieniu wtyczki widzę w prawym górnym roku postęp ładowania kanałów i programów.
Mimo wszystko mam takie komplikacje jak poniżej


Cytat:Napisane przez leonsiem - 08-26-2020, 10:50 AM

Mam mały problem z nagrywaniem programów, gdy wchodzę w dodatki potem iptv recorder / all chanel, to mam listę kanałów ale jak wybiorę jakiś program to mam ikonę folderu z 3 kropkami a nie mam listy epg i w prawym rogu wyskakuje napis program not find.


Dodam że nagrywanie działa ale tylko gdy na wybranym kanale zdefiniuje przedział czasowy.

Nie wiem czy problem tkwi w konfiguracji IPTV Recorder czy w mojej liście .m3u ( mimo że działa w PVR IPTVSimple Client).
Przykłądowy kod w liście wygląda:



#EXTINF:-1 tvg-ID="4funtv.pl" tvg-name="PL: 4Fun TV" tvg-logo="[""]" group-title="Live: Poland",PL: 4Fun TV
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(07-04-2021, 05:56 PM)D-W-R napisał(a): Witam,
Podbijam zagadnienie- brak możliwości nagrywania bezpośrednio z przewodnika
.
.
.

#EXTINF:-1 tvg-ID="4funtv.pl" tvg-name="PL: 4Fun TV" tvg-logo="[""]" group-title="Live: Poland",PL: 4Fun TV

Jednak problem był w liście. Tak jak wcześniej już tu pisano, trzeba dokładnie "tvg-ID" wyedytować aby było zgodne z "channel id" w epg.
Wcześniej robiłem to źle, bo usuwałem tylko xxx.pl ale w przypadku IPTV Recorder to nie ma kompromisu i trzeba ściągnąć EPG i przekopiować nazwy do pliku .m3u (odstępy, duże małe litery mają znaczenie).
Trochę to żmudna robota ale przy okazji zrobiłem swoje grupy i kolejności kanałów i teraz nagrywanie z przewodnika działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości