Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy box
#41
Może być. Za dużo zmiennych.
Jeśli używasz spdif zerknij na wtyczkę audio profiles... Może się przydać.

Podziękowali: Krish
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Zmieniłem dysk i zagadało jak należy. Myślę, że chodziło o bufor dysku. Zerknę na tę wtyczkę, dzisiaj oglądałem na ustawieniach dostępnych by default i zagrało to bardzo fajnie. Jutro usiądę do tego na spokojnie przy monitorze i skonfiguruję. Jednak gonienie kursorem, głową i oczami po 260cm trochę męczy po godzinie klikania Big Grin.

Także Savio ma sens, ale wyłącznie z Linuxem. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc Rolleyes
Savio Platinium
Odpowiedz
#43
Zainstaluj sobie na boxie aml-vnc z repozytorium kodi. Potem na kompie dowolnego klienta vnc... I na komputerze sobie działaj.
Wtyczka o której mówiłem wcześniej pozwala na szybkie przełączenie źródła między HDMI a spdif, a nawet na automatyczne przełączenie. Jeśli masz spdif na stałe i używasz non stop, to bez sensu, wtedy w ustawieniach dźwięku ustaw tylko zezwól na przekierowanie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#44
(12-09-2020, 08:04 PM)Krish napisał(a): Zmieniłem dysk i zagadało jak należy. Myślę, że chodziło o bufor dysku.

Może to kwestia zbyt dużego poboru prądu przez dysk.
Dobrze jest mieć dysk ze swoim zasilaniem.
Odpowiedz
#45
(13-09-2020, 10:42 PM)jerzyk17 napisał(a):
(12-09-2020, 08:04 PM)Krish napisał(a): Zmieniłem dysk i zagadało jak należy. Myślę, że chodziło o bufor dysku.

Może to kwestia zbyt dużego poboru prądu przez dysk.
Dobrze jest mieć dysk ze swoim zasilaniem.
To jest chyba wiadome... pod box podłączone mam ambilght a do huba usb 2 gamepady + pena + sporadycznie dysk - i zasilanie nie wyrabia czasem nawet na zestawie ambilight + gamepady - huba trzeba wspomóc
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości