Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO dla Firestick 4K (patched)
#11
(16-01-2021, 08:28 PM)LALA napisał(a): co robię nie tak?

Zgoda na "nieznane źródła" jest?
Tak na marginesie marginesu, wersja 5.11.7 działa idealnie...
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(09-09-2020, 03:42 PM)farben napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Możesz podać link do instrukcji na pastebin? Niestety nie mogę jej znależć.
Odpowiedz
#13
Nie trzeba już korzystać z patch-owanej wersji HBO GO na Android TV. Najnowsza wersja 5.12.0.229 pobrana z Google Play w formie pliku .apk działa prawidłowo na Fire TV Stick 4K (Fire OS 6.2.7.7).

[Obrazek: QYkkDSbl.png]

P.S.
Aktywacja urządzenia w HBO GO - OK.
Odtwarzanie treści - OK.
Odpowiedz
#14
Ale czy działa to też poza polska bo cały dzień siedzieć i nie mogę znaleźć działającej APK na Firestick.
Ktoś pomoże ?
Odpowiedz
#15
(09-04-2021, 02:17 PM)coro1993 napisał(a): Ale czy działa to też poza polska bo cały dzień siedzieć i nie mogę znaleźć działającej APK na Firestick.
Ktoś pomoże ?
I nie znajdziesz. HBO Go stosuje zabezpieczenie geolokalozacyjne. Możesz próbować przez VPN.
Odpowiedz
#16
Już ogarnąłem wtyczkę na kodi wszystko ładnie śmiga. Mam app na tele i działa już 3 lata za granica i nie miałem żadnych problemów z lokalizacja.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Ok. Masz rację, możesz korzystać z HBO GO w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Zainstaluj sobie na Fire TV Stick 4K najnowszą wersję HBO Go 5.12.0.229 stąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Będzie działać.
Odpowiedz
#18
(09-04-2021, 03:11 PM)pras_pp napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Będzie działać.
Przestało działać ostatnimi czasy, pisze że potrzeba aktualizacji.
Odpowiedz
#19
Odpowiadając na post datowany na pierwszą połowę kwietnia, trzeba mieć świadomość upływu czasu w ekosystemie aplikacji, rozumni już "dawno" po aktualizacji...
Odpowiedz
#20
wlasnie co probowalem sie zarejestrowac NA HBO. Przebywam poza granicami kraju wiec przez Keep Solid VPN (geo-PL)
i jescze paroma innymi VPN-ami. bez skutku. (zobacz zalacznik).
Czy ma ktos jakas idee?

[Obrazek: 1t5D8H7l.png]
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości