Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend listą od televidenie nagrywanie
#1
Witam, skonfigurowałem sobie serwer tvheadend, dodałem listę m3u od televidenie, oraz epg od ovh.
Telewizja śmiga, nagrywanie również.
Tylko mam problem z epg, bo owszem wczytuję się ale raz na 10 uruchomień serwera tvheadend.
No i chciałbym móc oglądać jeden kanał, a nagrywać inny. Obecnie nagrywając coś nie mogę nic oglądać bo wywala coś ze nie ma wolnych kontenerów ( czy coś takiego).
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jak zapodajesz EPG do tvheadend? Co do oglądania i nagrywania to według dostawcy powinieneś mieć wykupione 2 listy. Jedna lista = jedno połączenie jednocześnie. Pewnie jeszcze musiałbyś zmienić w ustawieniach tvh zmienić ilość połączeń do listy. Nie pamiętam gdzie dokładnie ale przy dodawaniu i skanowaniu listy się to zmienia. Jednak i tak nie powinieneś używać dwóch połączeń jednocześnie bo grozi to banem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Epg według tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
No widzę w ustawieniach serwera tvheadend coś jak ilość maksymalnych połączeń. Ciekawe, bo jak wybiorę np 2, i będę korzystał na tym samym sprzęcie, to adres IP i mac dla obu połączeń będzie ten sam. Może warto by napisać do suportu televidenie i zapytać
Odpowiedz
#4
(22-09-2020, 03:29 PM)Karas220288 napisał(a): Epg według tego

Spróbuj...
  [Obrazek: strzala-ruchomy-obrazek-0311.gif]

[Obrazek: ESaYxfQ.jpg]

Karas220288 napisał(a):napisać do suportu televidenie i zapytać

Koniecznie poinformuj, o treści zwrotnej jaką uzyskasz od adresata, niech wiedzą później również potomni ...
Odpowiedz
#5
Nie istotne czy na tym samym IP czy nie. Poruszane to było wiele razy i również ludzie w tym ja pisali do Telelele z pytaniem o korzystanie nawet PiP i jasno napisał, że jedna lista = jedno połączenie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Ok wszystko rozumiem. Wziąłem sobie 2 listę.
Jak to skonfigurować żeby z jednej mi nagrywało a z drugiej oglądać?? Bo teraz mi się kanały jakby połączyły.
I wogole to tvheadend jest lepsze od iptv Simple client?? Do tej pory korzystałem z Simple client, ale nie ogarniam nagrywania przez iptv recorder. Aha i zmiana pl.xml na pl.gz nic nie dała. W obu przypadkach epg jest wczytane i je widzę jak zaloguje się na serwer tvheadend na telefonie czy laptopie. Ale po włączeniu klienta tvheadend na kodi, wczytuję się raz na 10 razy ( albo poprostu aż tak długo). W obu przypadkach cisy musiałem źle ustawić. Czy w kliencie tvheadend coś muszę ustawiać poza danymi logowania??
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości