Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm nie odtwarza źródeł.
#11
Wyczyścić cache FanFilm i resolvera - dostałeś linka wcześniej.

Te dodatki które blokują usunięcie są w dodatki - zarządzaj zależnościami

Poza tym - obstawiając syf jaki masz - daj logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Zamykam temat. Po całkowitym usunięciu aplikacji kodi, i ponownym zoinstalowaniu go moim Android 8.0, wystarczyło poprostu dodać ponownie, oba repozytoria, w moim przypadku, zawsze na swierzej instalacji są dwa, fanfilm i mbebe, Tak się składa że akurat te dwa bo ich adresy stron internetowych WWW, http://,zapamietalem bez najmniejszego problemu. I wszystko działa jak należy, sprawdzałam na kilku pozycjach, wszystko działa jak powinno, bez najmniejszego problemu. Dziękuję wszystkim, którzy odpisali na mój post i wzięli udział w rozwiązaniu opisanego problemu. A więc to tak? Kurcze, już wielokrotnie, dodatki które zaraz po instalacji działały, po jakimś czasie generowały błędy i przestawały działać. Ja myślałem że te wtyczki ? zwyczajnie umarły, tymczasem w między czasie dodawałem do kod kolejne repozytoria, kolejne wtyczki, programy i dodatki, nie zdając sobie w ogóle sprawy jaką rzeźnię robię w zależnościach między dodatkami. Krótko mówiąc, jak się nawali kilkanaście albo kilkadziesiąt wtyczek, dodatków do kodi, to zwyczajnie, wszystko przestaje działać bo wartości między zależnościami jednych wtyczek, uwalaja działanie drugich i działo się to u mnie od samego początku przygody z kodi. Dziękuję więc pięknie, ekipie za wnioski jakie wyciągnąłem z tego pytania na forum. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
(27-09-2020, 10:06 PM)Baksbaks napisał(a): Na wstępie, administrację, poproszę o wyrozumiałość. To mój pierwszy post. Jeśli więc, źle trafiłem z tematem, łaskawie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu i uwagę na ten temat do mnie, tak abym w przyszłości zdawał sobie sprawę z norm panujących na forum. 
 

Nie wiem co się stało, ale mój kodi, 18.8 Leia, z dodanym repozytorium fanfilm, przestaje odtwarzać filmy ? i seriale znalezione we wtyczce. Na obu połączeniach internetowych, na wifi i na danych komórkowych lte też. Nie działa, kodi wyszukuje źródła i je znajduje, normalnie wyświetla listę znalezionych wyników, ale przy próbie ich odpalenia, zawsze kończy się to tak samo, fanfilm, brak dostępnych źródeł. Do tego dochodzi fakt, że próbuje bezskutecznie odtwarzać filmy ? które wcześniej, leciały na moim kodim. Czy ktoś ma jakiś pomysł ? albo rozwiązanie tego problemu?? ? Nie wiem, w skrócie powiem tak, czy wiadomo coś takiego, że w obecnym czasie wtyczka ? fanfilm w kodi nie działa?? A jeśli u was wszystko działa jak należy, to dlaczego u mnie, nie?? ? Pozdrawiam.

Powiem tak miałem ten sam problem i po synchroniza ji i stworzeniu konta na trakt zaczęło chulac
Odpowiedz
#15
Konto trakt absolutnie nie jest potrzebne do odtwarzania źródeł. Po prostu w międzyczasie wyczyścił ci się cache fanfilm.
Bez trakt fanfilm też odtwarza źródła.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości