Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm problem
#11
Za długo w tym bagnie internetowym siedzimy razem żebym nie przyznał ci racji... Zawsze masz rację.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Dziwne, że nikt na forum nie wspomniał o tym, iż wtyczka zwyczajnie gaśnie. Od długich miesięcy korzystam z różnych wtyczek w tym Fanfilm wraz z kontem RD, praktyczniej każdy dostępny tytuł posiada max kilkanaście linków w przeciętnej jakości SD/HD z czego 1-2 linki działają. Duży szacun dla autora wtyczki, ludzi którzy się nimi opiekują, jednakże wtyczka zdecydowanie wymaga naprawy. Bez urazy dawno ją porzuciłem, gdyż albo spotykam się z brakiem źródeł a jak już coś zadziała to w marnej jakości .

Nie ma sensu czyścić cache czy przeprowadzać inne operacje w celu poprawy działania - na ten moment wtyczka działa słabo i taki jej urok. Testowane na czystych wydaniach Kodi 18 na różnych systemach wraz z RD.
Odpowiedz
#13
To może powiedz z czego naprawiać skoro źródeł mało... Podrzuć rodzime serwisy (bo to jest główny cel FF, nie źródła EN), z produkcjami które są prawidłowo opisane, w jakości HD lub nawet 4K. Zrozum - że autorzy wtyczki nie zamieszczają ręcznie w niej źródeł.
Ja jakoś korzystam codziennie i owszem - źródeł mało, ale przynajmniej wygodnie.
I to nie wtyczka gaśnie - tylko źródła gasną. Ten sam problem dotyczy wtyczek zagranicznych (Seren - same źródła płatne lub torrenty)... wszędzie darmowe źródła padają.
Dla źródeł PL dobrą alternatywą jest tb7/xt7 - które są obsługiwane przez FanFilm Smile - i tam są źródła w dobrej jakości...

BTW - co do ilości linków - zastanawiałem się czy jakby autorzy usunęli wyszukiwanie "duplikatów" to pewnie FanFilm byłby znowu na topi - zamiast 10 źródeł - 55... co z tego że większość to duble...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Dziwne zjawisko, pamiętam dawniej jak Fanfilm śmigał na darmowych źródłach aż miło, wyszukiwał spore ilości i w dobrej jakości FHD,. Rok temu postawiłem konto RD aby mieć najlepszą jakość obrazu/dźwięku w większości wtyczek,(zagraniczne ) faktycznie dorzuciły spore ilości źródeł w bardzo dobrej jakości HD/4K, FanFilm niestety działa podobnie jak w wersji bezpłatnej - czemu tak się dzieje ? Skąd taka mała ilość tych źródeł nagle kiedy to dawniej było dużo więcej ? Czy w tym przypadku faktycznie lepiej jest wykupić konto premium na tb7/x7 jak piszesz niz RD ? Gdzie będzie faktycznie lepsza jakość ?
Nie jestem doświadocznym userem, jednakże z praktyki pamiętam, że dawniej królowały takie zagraniczne wtyczki jak Incrusion/Covenant wyszukiwały wiele źródeł w dobrej jakości. Po pewnym czasie źródeł było coraz mniej aż w końcu wtyczki zostały porzucone na rzecz innych stąd moje przepuszczenia, myśli, że Fanfilm się kończy ale być może jest jak piszesz, że chodzi o same źródła..Dziwi jednak fakt, że kiedyś źródeł faktycznie było bardzo wiele.

PS :

Ciekawostka : dlaczego FF wyszukuje różne źródła, serwery a działa wyłącznie Vidoza w wersji bezpłatnej ? Gdyby nie Vidoza, obawiam się, że wtedy nie byłoby już wtyczki, ponieważ nie byłoby co oglądać.
Odpowiedz
#15
Cytat:Dziwne zjawisko, pamiętam dawniej jak Fanfilm śmigał na darmowych źródłach aż miło, wyszukiwał spore ilości i w dobrej jakości FHD

A co w tym dziwnego? Rok temu było o wiele więcej serwisów (np. fili), było o wiele więcej stron hostujących (openload, share)... Więc było z czego wyszukiwać. Teraz tego jest mało, nie wszystki strony ujawniają jakiego typu są to źródła (720/HD - np. Alltube)

Cytat:Rok temu postawiłem konto RD aby mieć najlepszą jakość obrazu/dźwięku w większości wtyczek,(zagraniczne ) faktycznie dorzuciły spore ilości źródeł w bardzo dobrej jakości HD/4K, FanFilm niestety działa podobnie jak w wersji bezpłatnej - czemu tak się dzieje ?

Jak był openload to RD miał sens dla polskich źródeł - obecnie nie ma sensu, żaden z polskich serwisów nie wrzuca na hosty obsługiwane przez RD... Dlatego Fanfilm od dawna nie znajduje źródeł PL z RD, bo takowych praktycznie nie ma.

Cytat:Skąd taka mała ilość tych źródeł nagle kiedy to dawniej było dużo więcej ?

Już mówiłem - padło (w znaczeniu nie ma ich, strony nie istnieją) wiele polskich stron które udostępniały filmy (przykład - fili). Jak ich nie ma to nie ma z czego wyszukiwać.

Cytat:Czy w tym przypadku faktycznie lepiej jest wykupić konto premium na tb7/x7 jak piszesz niz RD ?

Tak. Dla polskich źródeł tak. Mam od ponad roku i nie narzekam.

Cytat:jednakże z praktyki pamiętam, że dawniej królowały takie zagraniczne wtyczki jak Incrusion/Covenant wyszukiwały wiele źródeł w dobrej jakości. Po pewnym czasie źródeł było coraz mniej aż w końcu wtyczki zostały porzucone na rzecz innych stąd moje przepuszczenia, myśli, że Fanfilm się kończy ale być może jest jak piszesz, że chodzi o same źródła..Dziwi jednak fakt, że kiedyś źródeł faktycznie było bardzo wiele.

Źródeł w tych wtyczkach było coraz mniej bo ich autorzy je porzucili. Nie aktualizowali scraperów. A w Fanfilm są aktualizowane. Ostatnio w lipcu br. Autor Incrusion stworzył Seren.
Natomiast co cię dziwi że źródeł jest mnie. Wrzucasz i udostępniasz na stronach? Ja nie. Ty pewnie też nie. Skoro nikt nie wrzuca, to i źródeł mało.

Cytat: dlaczego FF wyszukuje różne źródła, serwery a działa wyłącznie Vidoza w wersji bezpłatnej ? Gdyby nie Vidoza, obawiam się, że wtedy nie byłoby już wtyczki, ponieważ nie byłoby co oglądać.

Bzdura - odtwarza z wielu różnych źródeł. Dawno nawet nie oglądałem nic z vidozy bo inne źródła np. cda czy gounlimited działają... Wyczyść cache Fanfilm i resolvera. Sprawdź czy masz aktualny resolver jak i FanFilm...

Poczytaj jak działa FanFilm - dużo ci to rozjaśni: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Tymx
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Dzięki za wyjaśnienie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Podepnę się pod temat z pytaniem: czy istnieje możliwość powtórnego uruchomienia w FanFilmie źródeł takich jak: govodtv, filmynadzis, ekinomaniak, ekinotv, filmdom (lub któregokolwiek z tych źródeł)?
Wszystkie te serwisy (strony) działają i z tego co widzę nie są schowane za Cloudflare - jednak w FanFilmie nie zwracają żadnych wyników wyszukiwania.
Dzięki z góry za przyjrzenie się sprawie.
Odpowiedz
#18
govod ma wyszukiwanie tylko dla premium - nie da się
filmdom ma ukrytego cloudflare w wyszukiwaniu, zakodowane są wyniki wyszukiwania
rodzinnekino - out bo zamula wyszukiwanie
takie info dostałem na telegramie.
Będzie za to poprawka dla ekinomaniak, ekinotv

Kiedy - nie wiadomo - mamy oczekiwać Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
No i OK ! Smile
Dzięki - i czekamy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości