Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórka Cherry TV
#1
Skórka Cherry Tv,Aeon Nox:Silvio
Kodi 18.8
Android

Kodi mam od niedawna wiec nie  ogarniam jeszcze sporo tematów,chciałbym sie pozbyc tego górnego paska gdzie jest wyswietlana data ,temperatura,pogoda i godzina,szukałem w ustawieniach ale jest tylko przeniesienie go nizej,gdzie tego szukac?

Druga sprawa ,chciałbym podłaczyc swoje konto CDA,ale zadna wtyczka CDA nie pokazuje moich folderów,a moze jest jakas mozliwosc dodania linków URL z CDA do kodi?

A tak z ciekawosci zapytam ,wiem ze jest jakas telewizja i EPG ,jak to ogarnąc i czy to działa ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ja bym proponował wywalić nakładkę i poinstalować dodatki, które potrzebujesz samemu. Dzięki temu będziesz wiedzieć jak to działa.
Wtyczka CDA od Mbebe pozwala na logowanie i pokazuje foldery, tak samo Phantom. Możesz ręcznie sobie wyciągnąć linki i dodać do wtyczki PastebinVid też od Mbebe.

IPTV jeśli o to chodzi to za darmo masz wtyczkę WP Pilot, którą można dodać z EPG do zakładki telewizja. Jest też temat poświęcony telewizji iptv.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Dziekuje za szybką odpowiedz i linki ,poczytam ,zapoznam sie z tematem,jednak tej skorki wolal bym nie wywalac,podoba mi sie,a ten górny pasek z data, godziną mozna jakos wyłaczyc?
Odpowiedz
#5
Musialbyś poszukać w ustawieniach skórki czy jest taka opcja.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Chyba nie ma bo nie znalazłem.Zainstalowałem Phantom do Cda wg. tego poradnika By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ,zalogowałem sie do cda , po kliknieciu w Moje konto CDA i wybraniu folderu Moje Filmy mam komunikat
HTTP ERROR
kod: 404
Nie odnaleziono Linku
w czym moze byc problem ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(30-09-2020, 11:20 AM)Kasio napisał(a): w czym moze byc problem ?

Abstrahując od martwej wtyczki, jaki jest sens uskuteczniać taki "masochizm", męczyć się z półśrodkami, zamiast na danym urządzeniu, lekko łatwo i przyjemnie, używać oryginalnej aplikacji CDA prosto ze sklepu Google Play [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#8
Wtyczka od mbebe cda tez chyba juz umarła ,bo pokazuje wszystko tylko nie moje foldery ,sprawdzałem a byc moze bedzie działać Big Grin 
Głównie chodziło mi zeby dobrac sie do swoich folderów na  Kodi Android Tv,bo tamtejsza aplikacja na Android Tv CDA nie pokazuje wszystkich folderów i filmów
Odpowiedz
#9
(30-09-2020, 12:03 PM)Kasio napisał(a): tamtejsza aplikacja na Android Tv CDA nie pokazuje wszystkich folderów i filmów

CDA Premium ma?
Odpowiedz
#10
Nie ma  Big Grin wszystkich folderów w sensie ze moich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości