Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pilot do Logitech Z607
#1
Witam,
Przepraszam że na tym forum zadaje takie pytanie ale nigdzie nie znalazłem/dostałem odpowiedzi.

Posiadam głośniki Logitech Z607 które mam podpięte pod Xiaomi Mi Box 4k. Używam ich nieco ponad rok, z głośnikami jest wszystko ok ale niestety w pilocie powypadały guziki wł/wył oraz +. Pilot jest fatalnej jakości, ale bez niego to jak bez ręki, oddałem sprzęt na reklamacje której nie uznali
Pytanie, czy wie może ktoś czy można dostosowywać inny, jakiś zamiennik lub gdzie kupić oryginał? Ja serio nigdzie nie znalazłem
Próbowałem przez aplikację mi pilot w telefonie i jeszcze kilka innych, nie działa.
Zdjęcie poglądowe.[Obrazek: a740df6b3464a81eb5df69fb390c47f1.jpg]

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Może spróbuj jakiegoś uniwersalnego pilota z możliwością nauki. Zczytaj z pilota logitecha poszczególne klawisze i powinno działać.
Jeżeli w Twoim pilocie już niektóre klawisze nie działają, to musiałbyś załatwić drugiego takiego samego pilota od kogoś, albo w sklepie spróbować skopiować pilota.
Możesz też spróbować aplikacji na telefon, do sterowania urządzeniami na podczerwień, jeśli masz telefon z irdą. Nie wiem czy mają w swoich bazach sprzęt Logitecha.
Odpowiedz
#3
(06-10-2020, 09:48 AM)tediszyszon napisał(a): wie może ktoś czy można dostosowywać inny, jakiś zamiennik lub gdzie kupić oryginał? Ja serio nigdzie nie znalazłem

Jaki masz problem aby napisać bezpośrednio do supportu Logitech, z pytaniem o możliwość nabycia oryginalnego pilota, nawet w wersji refurbished, lub który z pilotów uniwersalnych tej firmy, będzie w pełni kompatybilny z wymienionym zestawem głośników, można domniemywać iż wystarczy Harmony 350 [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#4
Żadna aplikacja na telefon nie współpracuje z tymi głośnikami.

Do supportu napisałem, ale cisza totalna.

Pilot o którym piszesz nie jest tani, to nawet 40% wartości całego zestawu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Też nie mam pilota. Czy jest w ogóle opcja ustawienia basu i mocy wszystkich glosnikow bez pilota?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości