Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TX 3 mini TV BOX
#11
opcja DISPLAY to tylko rozszerzenie screen np z 80% do 100% jest to rozszerzenie ramki ekranu
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(11-10-2020, 10:35 AM)robertj07 napisał(a): sprawdziłem na 2 różnych kablach 

Pozostał ci jeszcze jeden eksperyment, ale ważny, sprawdzić w miarę możliwości rozdzielczość w Kodi, po podłączeniu BOX-a do innych telewizorów...[Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#13
tv box został podpięty do 2 tv 40cali i 32cali samsung niestety nie było zmian nadal program Kodi pokazywał 720p 60hz
Odpowiedz
#14
Napisaliśmy Ci razem z @jon1022  że interfejs uzyskasz tylko w 720p i nic tego nie zmieni oprócz zmiany systemu. Za to jak odtworzysz plik 1080p powinno automatycznie przeskoczyć na tę rozdzielczość.

Tak jak np w Mi Boxie nie uzyskasz interfejsu w 4k, a w Nvidia Shield uzyskasz.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
czyli rozumiem to tak :
jeżeli producent tv box tego modelu nie zrobi poprawki upgrade oprogramowania, to w kodi i na youtube uzyskam tylko 720p 60hz a podłączając np pendrive do urządzenia z wideo FHD 1080 to ten tv box film odtworzy  w jakości FHD 1080 lub wiekszej?


ciekawi mnie też to że na stronie producenta upgrade  software jest starsze od do pobrania online z automatu przez tv box
Odpowiedz
#16
Na twoim miejscu nie oczekiwał bym zbyt wielkiego wsparcia od producenta tej skrzynki...
95% tv boxów ma g***o a nie wsparcie producenta - taka prawda.
Po drugie Amlogic S905W to bardzo stary chipset o którym świat już zapomniał Big Grin
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
a mam jeszcze jedno pytanie ???
mianowicie jak można sprawdzić w tv box jakie ma się wgrane LibreElec?

próbowałem przy włączonym Kodi przytrzymać długo przycisk power na pilocie lecz wyskoczyła tylko opcja przełączenia do androida i ponownego uruchomienia androida?
są jakieś inne sposoby?

na jednym z filmów na youtube osoba w tym tv box ma zainstalowaną wersje oprogramowania 20171220 i program kodi pracuje tam w rozdzielczości 1920/1080 ....jutro zainstaluję tą wersję i dam znać ...obecnie posiadam wyższą 20180301 i kodi działa w 720p 60hz ale sprawdzę i dam znać
Odpowiedz
#18
Autorze, rozumiem, że na tym swoim boxie uzywasz Androida? Jeśli tak to podziwiam, bo sam mam sprzęt z tym samym procesorem i zmieniłem system na coreelec, różnica na plus i w wydajności i płynności. Dodam jeszcze coś, o ile to będzie dla ciebie wskazówką - dopóki miałem android na swoim boxie, to nie miałem problemu z włączeniem na nim jakości 1080p.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#19
Witam ponownie a więc po krótkich moich testach powiem tak:
wgrywając różne wersje androida on 7.1 kończąc na androidzie 9 dla tego tv box rozdzielczość w Kodi ciągle pozostaje ta sama czyli 720p nawet przy wyższych wersjach firmware nic nie dało....
pobierając nawet firmware z YT samoróbki też nic nie pomogło nadal 720p

lecz zainstalowałem CoreElec (pamięć zewn. karta SD) i odziwo w tym tv box na programie mam 1920/1080
więc moje pytanie,jak to jest wlaśnie że to tak działa?
Wina oprogramowania?
Odpowiedz
#20
Sam sobie odpowiedziałeś. Tak. Wina softu. Android zawsze na tanich boxach kuleje.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości