Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TX 3 mini TV BOX
#21
Coś się tak uparł tego interfejsu w 720p... przecież jak włączysz materiał 1080p to włączy się w 1080p. Ta rodzielczość 720p to TYLKO chodzi o interfejs Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
rozumiem to tak :
1.jak włączę materiał 1080 nagrany na pendrive przez Kodi to pójdzie 1080?
2.jak włączę jakąś wtyczkę np FANFILM a w opcjach kodi będzie ustawione tylko 720 to przecież odtwarzane będzie tylko w 720
3.jak włączę np pakiet heja.tv i w ustawieniach Kodi  będzie tylko 720 to zawsze wideo będzie 720 odtwarzane, nie uzyskam 1080,bo nie wiem jak lub gdzie to ustawić Wink

a tv ma 40 cali i przydało by się 1080 Wink

na windowsie w kodi jak zmienię na 1080 od razu widać lepszą jakość jak przełącze na 720 to trochę inaczej,gorzej dlatego szukam jak ten mój tv box zrobić na 1080 Smile

najlepsze jest też to że YT oraz netflix działa w 1080 z apk.
Odpowiedz
#23
To ustawienie dotyczy tylko i wyłącznie interfejsu kodi a nie rozdzielczości odtwarzanych filmów
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
Jak włączysz materiał 1080p to pójdzie 1080p. Te 720p to interfejs KODI, INTERFEJS. Smile
Jeśli włączysz coś przez jakąkolwiek wtyczkę np FanFilm materiał 1080p, to pójdzie w 1080p.
Jeśli hejo nadaje w 1080p to też pójdzie w 1080p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#25
Dziękuje wszystkim za wasz czas i podpowiedzi ....po kilku testach przekonałem się na własnej skórze że macie rację oraz nauczyłem się przy tym kilku nowych rzeczy gdyż kilka razy uwaliłem bootloader w tym tv box Smile lecz sytuacja opanowana Smile

więc temat można zamknąć
dziękuje i pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości