Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet archive game launcher, retroarch
#11
W ogóle nie mogę ściągnąć żadnej gry.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
A to zupełnie inna sprawa. Ja wolę gry ściągać samodzielnie i odpalać je tak jak opisałem wyżej. To ściąganie w iagl też mi nigdy dobrze nie działało, albo za każdym razem pobierało grę na nowo.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
z tego co zauważyłem, żeby odpalać gry przez IAGL muszę mieć z osobna zainstalowany emulator do każdej platformy. Zgadza się?
Odpowiedz
#14
Chyba tak. Nie korzystałem. Na coreelec długo używałem tego z linka co ci podałem i działało b. dobrze. Teraz używam natywnego, bo szybciej wyłączam pilotem (i prościej - dzieciaki ogarniają)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#15
czyli wrzucasz grę na pamięć wewnętrzną/pendrive/dysk czy cokolwiek i odpalasz poprzez menadżer plików czy do przeglądania gier służy Ci właśnie AEL? Powiedz mi czy odpalając w ten sposób można zapisywać postępy w grze (save)?
Odpowiedz
#16
Dokładnie. Jak wychodzę z gry i potem odpalam ja na nowo to jest w tym samym miejscu co przerwałem. Więc są to savy jak dla mnie. Da się chyba też zapisywać je odrębnie - ale nie praktykowałem tego.

Odpalam przez AEL. Wtedy mam okładki, opisy itp z automatu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
ok rozumiem. Zrobiłem w taki sposób jak Ty i widze też zalety takiego rozwiązania. Szybko i sprawnie tylko, że każda gra jaką odpalę (snes, nes) klatkuje i głos też jakby się ciął.
Odpowiedz
#18
Nie mam tego problemu a mam słabszego ciut boxa. Wybierz do odpalania snse9x - na nim najlepiej mi działa, i bez żadnych zawieszek. Zerknij też w opcje emulatora dodatki - wtyczki gier - emulatory.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
(13-10-2020, 08:59 PM)Tomek napisał(a): Nie mam tego problemu a mam słabszego ciut boxa. Wybierz do odpalania  snse9x - na nim najlepiej mi działa, i bez żadnych zawieszek. Zerknij też w opcje emulatora  dodatki - wtyczki gier - emulatory.
faktycznie, po zmianie emulatora śmiga Wink. Dzięki. Jeśli chodzi o AEL to wystarczy dodać ścieżki do katalogów z romami?
Odpowiedz
#20
W ustawieniach AEL w rom scrapping -ustaw sobie jako Metadata i asset scrapper ScreenScraper
A tu masz zrzut jak to u mnie wygląda[Obrazek: AouQ0TUl.jpg]
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości