Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 19
#1
Witam.  Czy warto już instalować kodi19? W miarę stabilne jest? Czy lepiej się wstrzymać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Lepiej się wstrzymać bo zawalisz nas postami, że jakieś wtyczki nie działają. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Spoko poczytam i poczekam. Heheh
Odpowiedz
#5
(17-10-2020, 10:23 AM)Lux 123456 napisał(a): Witam.  Czy warto już instalować kodi19? W miarę stabilne jest? Czy lepiej się wstrzymać.
Nic nie dziala na tym kodi 19 a teraz nie wiem jak wyjs z tych beta testow i nic jie moge zainstalowac
Odpowiedz
#6
Pobierz aplikację ze strony kodi.tv w wersji 18.9
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(05-12-2020, 07:49 PM)marcinostry napisał(a): Nic nie dziala na tym kodi 19 a teraz nie wiem jak wyjs 

"Nie można" klasycznie odinstalować, następnie restart urządzenia...ze sklepu Google Play zapodać Kodi 18.9 [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#8
(05-12-2020, 07:49 PM)marcinostry napisał(a):
(17-10-2020, 10:23 AM)Lux 123456 napisał(a): Witam.  Czy warto już instalować kodi19? W miarę stabilne jest? Czy lepiej się wstrzymać.
Nic nie dziala na tym kodi 19 a teraz nie wiem jak wyjs z tych beta testow i nic jie moge zainstalowac
To po co się da testów zapisujcie. Testy są dla osób które w momencie kiedy widzą że coś nie działa, biorą klawiaturę i naprawiają. A tu nagle sami developerzy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(05-12-2020, 08:10 PM)Tomek napisał(a):
(05-12-2020, 07:49 PM)marcinostry napisał(a):
(17-10-2020, 10:23 AM)Lux 123456 napisał(a): Witam.  Czy warto już instalować kodi19? W miarę stabilne jest? Czy lepiej się wstrzymać.
Nic nie dziala na tym kodi 19 a teraz nie wiem jak wyjs z tych beta testow i nic jie moge zainstalowac
To po co się da testów zapisujcie. Testy są dla osób które w momencie kiedy widzą że coś nie działa, biorą klawiaturę i naprawiają. A tu nagle sami developerzy
Syn mi wczoraj zainstalował na HTPC Kodi 19. Do tego nowego Debiana i jest OK. I klient tvheadend z nagrywarką, Netflix, Youtube, torrent i pliki z NAS-a wszystko działa stabilnie. Tylko chyba na razie dodatek napiprojekt nie działa.
Odpowiedz
#10
Wiele dodatków nie będzie działać ze względu na to, że nie są przepisane na python3 i nie wszystkie będą przepisane zapewne.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości