Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xbox Kodi dodawanie lokalizacji sieciowej
#1
Witam. Jestem nowy na tym forum, więc na początek chcę sie przywitać.
Mam problem z dodaniem lokalizacji sieciowej w Kodi (18.8) na xbox. Dysk z multimediami podpiety jest pod router RT-AC1200G i
Prosze o łopatologiczne wyjaśnienie jak to zrobić...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
FTP czy SMB masz ustawione na routerze?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
kodi na xbox działa tak ze raczej szkoda czasu
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#4
Aby dodać lokalizację sieciową w Kodi (dodać źródło) trzeba dysk z multimediami udostępnić. Samo podłączenie dysku pod router nie wystarczy.
Odpowiedz
#5
Dziękuję za pomoc. Udało mi się podpiąć ten dysk (przez uPnP). Lecz teraz potrzebuję pomocy aby odtwarzać dźwięk wysokiej gęstości (DolbyTrueHD, DTS-MA, Dolby Atmos i DTS:X). Jak ustawić xboxa aby kodi zaczęło przekazywać dźwięk do amplitunera?
Bo na razie opcję przekazania dźwięku (passtrough) mam nieaktywną.
Odpowiedz
#6
Z tego co kiedyś szukałem jak miałem chwilę Xboxa to nie ma takiej możliwości. Kodi na te urządzenie nie jest w pełni użyteczne.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dziękuję za odpowiedź. Czyli wynika z tego, że nici z dźwięku HD. Ostatnio mam niefarta. Mibox3 4K po aktualizacji do androida 9 stracił swoją funkcjonalność w tej materii. Liczyłem po cichu na Xboxa...
A tu klops.

21.10.2020
W końcu przeprosiłem się z leciwym już WD TV Live.Staruszek, ledwo zipie ale daje radę. I ma dźwięk HD.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości