Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
#11
Też miałem podobny problem.
Zapisz listę jako plik na komputerze i przenieś do boxa za pomocą pendrive lub jakiegoś programu do przesyłania plików. Potem w tivimate wskaż plik i będzie działać.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: selbect
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Dlaczego pp prostu nie użyjesz metody kopiuj wklej używając aplikacji na telefonie żeby rozwiać wątpliwości?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
(25-10-2020, 02:47 PM)zuku1786 napisał(a): Też miałem podobny problem.

To nie jest żaden problem [Obrazek: k045.gif]

Autor tematu "nie zdążył" dopisać, już dawno ma wszystko w porządku, było tak jak przedstawiałem...the end

Podziękowali: selbect
Odpowiedz
#15
Temat adekwatny więc tutaj zapytam:

Lista od Teleelevdenie, na androidzie apka Tivimate, a na niektórych kanałach brak dźwięku. W kodi ta sama lista i dźwięk jest. W czym jest problem?
A jeżeli nie tivimate to co?

Sprzęt to X96 max plus, Android 10 (Rom Slimbox ATV).
Odpowiedz
#16
(20-11-2020, 05:22 PM)shados napisał(a): na niektórych kanałach brak dźwięku.

TiviMate Premium => Ustawienia => Odtwarzanie => Dekoder dźwięku => Sprzętowy
Przekazywanie dźwieku => niebieska kropka po prawej stronie

Kanał na którym "nie ma dźwięku" => przycisk OK => dolne menu => symbol głośniczka => naciskamy OK => jezeli jest dostępna => zmieniamy ścieżkę dźwięku => przykładowo z "polski,Stereo" na "polski, Stereo"

To tak na szybko, alternatywnie "oryginalna" aplikacja od Teleelevidenie...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Tak mam poustawiane, ale przełączanie ścieżek też nic nie pomaga.
Odpowiedz
#18
(20-11-2020, 05:56 PM)shados napisał(a): przełączanie ścieżek też nic nie pomaga.

Po zmianach ścieżek dźwiękowych restart urządzenia/aplikacji robił?

Poproszę o nazwy tych kilku kanałów na których rzekomo "nie ma" dźwięku, sprawdzi się, dziękuję...
Odpowiedz
#19
Miałem problemy z wszystkimi kanałami z canal+ (również te typu ale kino+ czy kuchnia+). Miałem bo już problem rozwiązany - otóż w sofcie boxu miałem wyłączoną opcję dźwięku przestrzennego, po włączeniu jego obsługi wszystko jest ok.
Odpowiedz
#20
Czy na tivimate jest możliwość nagrywania materiałów z przeszłości? Pobieranie programu z archiwum lub bieżącego na pamięć boxa czy nagrywanie to dalej tego co leci w czasie rzeczywistym?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości