Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd logowania Netflix
#1
Czesc. Mam taki problem na tunerze zgemma h9 nie mogę się zalogować do netflixa.po odpaleniu wtyczki zainstalowanej z repo IT LEIA , klikając na netflixa pokazuje mi uruchomienie w tle natomiast nie mogę się zalogować. Wpisuje e-mail i login. Wyskakuje mi błąd i musze użyć klucza identyfikacji . authentication.key klikam pilotem i mam znaleźć plik NFAuthentication.key. Nie wiem gdzie go szukać. Czy jest inny sposób na zalogowanie się. Tv oglądam z softu Hyperion.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
Musisz go utworzyć i wgrać np. na pendrive. Całą instrukcję masz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Czekaj czekaj. A odpaliłeś na komputerze w ogóle program do generowania klucza? Czy tylko ściągnąłeś plik olewając kompletnie instrukcje które ktoś tworzył?
Cytat:WYMAGANIA WSTĘPNE : zainstalowana przeglądarka Chrome

INSTRUKCJA : Pobierz plik zip i wyodrębnij folder, a następnie uruchom oprogramowanie i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po utworzeniu pliku należy go otworzyć za pomocą dodatku Netflix, wybierając login z „Kluczem uwierzytelniającym”. Pamiętaj, aby usunąć plik klucza uwierzytelniania po zalogowaniu.

POBIERZ : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (Google może niepoprawnie zgłaszać złośliwe oprogramowanie, kliknij Kontynuuj i zignoruj)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Dobra daruje to sobie. Nie wiem jak to otworzyć jest jakiś plik z końcówką .py otwieram to i tam są tylko jakieś jiezrozumiale dla mnie literki. Wyczytałem że potrzebny do tego program spis juz go mam ale nie widzi mi plików ze skrótem .py
Olać to nie będę miał netflixa najwyżej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W ogóle czytasz to co ci piszę, czy po prostu stukasz w klawiaturę? Pobrałeś wersję dla linuksa, mimo że podałem ci linka do wersji na windows. Pobierz. Rozpakuj, uruchom plik który tam jest. Odpali się chrome. Zaloguj się do Netflix, wygenerowany zostanie plik. Przenieś go na pendrive. Włóż pendrive do boxa. Odpal Netflix i wskaż plik który skopiowałeś.

Zastanawiam się czy nicki czasem mają jakiś większy sens...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości