Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak kanałów TVN?
#1
Witam,
Normalnie używałem epg od providera iptv, ale przestał działać link. Znalazłem wasze epg o wygląda na super alternatywe.

Do rzeczy, po aktualizacji EPG mam napisane w Tivimate, że zakutalizwoane 138 kanałów, ale wygląda na to ze brakuje wszystkich kanałów z TVN w nazwie.

Próbowałem usuwać wszystkie prefixy i sufixy ale nic. 
Np. nie ma 'TVN TURBO'.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wyślij listę tych nazw nie pasujących do epg. Postaramy się coś na to zaradzić. Najlepiej edytuj swoją listę m3u i kop/wlej. Nazwy muszą być dokładne takie same jakie masz na liście.
Możesz także zmienić nazwy kanałów na swojej liście m3u dopasowując je do nazw w epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3


Załączone pliki
tv_channels.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 242
Rozmiar: 330.55 KB
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
OK widzę że w nazwie masz PL| i to stanowi ból. Reszta nazwy jest pisana dużymi literami, to już mniejszy problem.
Postaraj się usunąć w nazwie 'PL| ' tak ze spacją  ze Swojej listy m3u  programem Notepad++ funkcja lornetki 'PL| ' zastąp puste. I dla wszystkich. Jak nie dasz rady,  to podeślij mi listę samych nazw kanałów. Tych co nie mają epg.  Mam teraz mały brak czasu by samemu to ogarniać.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(02-11-2020, 11:27 PM)sky02 napisał(a): OK widzę że w nazwie masz PL| i to stanowi ból. Reszta nazwy jest pisana dużymi literami, to już mniejszy problem.
Postaraj się usunąć w nazwie 'PL| ' tak ze spacją  ze Swojej listy m3u  programem Notepad++ funkcja lornetki 'PL| ' zastąp puste. I dla wszystkich. Jak nie dasz rady,  to podeślij mi listę samych nazw kanałów. Tych co nie mają epg.  Mam teraz mały brak czasu by samemu to ogarniać.

Usunąłem wszędzie PL i PLN jak wyżej i wygląda na to że działa.  W Tivimate jest opcja usuwania prefix ale to niestety nie zadziałało
Odpowiedz
#8
Brawo dla Ciebie, widzę że nie jesteś laikiem. A jeśli chodzi o TiviMate nie ufał bym tej apce tak do końca.Tu masz alternatywne epg dla takich aplikacji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Witam, napiszę tutaj żeby nie zakładać nowego tematu.

Wpisy w dwóch listach w takim formacie jak poniżej - oczywiście nie czyta EPG (po przypisaniu ręcznie śmiga ale przy 200 kanałach to męka :) - usunąć trzeba w pierwszym przykładzie |PL| a w drugim np. PL092: żeby działało od razu po wczytaniu?
I rozumiem, ze wpisanie w Tivimate adresu do listy w takim formacie nie pomoże nic i lepiej najpierw edytowac i potem zapodać w jako m3u.

#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="|PL| POLSAT HD" tvg-logo="" group-title="|PL| POLONE",|PL| POLSAT HD

#EXTINF:-1 tvg-id="polsat.pl" tvg-name="PL092:Polsat HD" tvg-logo="http://www.tvboxgroup.com/iptv/logo/PL/PL092PolsatFHD.png" group-title="Poland",PL092:Polsat HD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości