Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak kanałów TVN?
Witam,
Normalnie używałem epg od providera iptv, ale przestał działać link. Znalazłem wasze epg o wygląda na super alternatywe.

Do rzeczy, po aktualizacji EPG mam napisane w Tivimate, że zakutalizwoane 138 kanałów, ale wygląda na to ze brakuje wszystkich kanałów z TVN w nazwie.

Próbowałem usuwać wszystkie prefixy i sufixy ale nic. 
Np. nie ma 'TVN TURBO'.
Odpowiedz
REKLAMA:

Wyślij listę tych nazw nie pasujących do epg. Postaramy się coś na to zaradzić. Najlepiej edytuj swoją listę m3u i kop/wlej. Nazwy muszą być dokładne takie same jakie masz na liście.
Możesz także zmienić nazwy kanałów na swojej liście m3u dopasowując je do nazw w epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
(11-02-2020, 10:39 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.

Tutaj lista

Załączone pliki
.zip   tv_channels.zip (Rozmiar: 330.55 KB / Pobrań: 42)
Odpowiedz
(11-02-2020, 10:54 PM)uneasy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.

Tutaj listaNie mogę tej listy pobrać.
Odpowiedz
(11-02-2020, 10:56 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam.

Tutaj listaNie mogę tej listy pobrać.
No wlasnie widze ze cos nie dziala zalacznik.  link do google drive
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
OK widzę że w nazwie masz PL| i to stanowi ból. Reszta nazwy jest pisana dużymi literami, to już mniejszy problem.
Postaraj się usunąć w nazwie 'PL| ' tak ze spacją  ze Swojej listy m3u  programem Notepad++ funkcja lornetki 'PL| ' zastąp puste. I dla wszystkich. Jak nie dasz rady,  to podeślij mi listę samych nazw kanałów. Tych co nie mają epg.  Mam teraz mały brak czasu by samemu to ogarniać.
Odpowiedz
REKLAMA:

(11-02-2020, 11:27 PM)sky02 napisał(a): OK widzę że w nazwie masz PL| i to stanowi ból. Reszta nazwy jest pisana dużymi literami, to już mniejszy problem.
Postaraj się usunąć w nazwie 'PL| ' tak ze spacją  ze Swojej listy m3u  programem Notepad++ funkcja lornetki 'PL| ' zastąp puste. I dla wszystkich. Jak nie dasz rady,  to podeślij mi listę samych nazw kanałów. Tych co nie mają epg.  Mam teraz mały brak czasu by samemu to ogarniać.

Usunąłem wszędzie PL i PLN jak wyżej i wygląda na to że działa.  W Tivimate jest opcja usuwania prefix ale to niestety nie zadziałało
Odpowiedz
Brawo dla Ciebie, widzę że nie jesteś laikiem. A jeśli chodzi o TiviMate nie ufał bym tej apce tak do końca.Tu masz alternatywne epg dla takich aplikacji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
(11-03-2020, 10:15 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Pozdrawiam Smile

Dzięki wielkie za pomoc od teraz będę korzystał z tego epg Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości