Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak kanałów TVN?
#11
Użyj edytora tekstowego np Notepad++ i 3 kliknięciami usuniesz te przedrostki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(03-08-2021, 09:48 AM)mjw napisał(a): Użyj edytora tekstowego np Notepad++ i 3 kliknięciami usuniesz te przedrostki.
W pierwszej liście ma wyglądać tak?

#EXTINF:-1 tvg-id="" tvg-name="POLSAT HD" tvg-logo="" group-title="POLONE",POLSAT HD

a w drugiej??

#EXTINF:-1 tvg-id="polsat.pl" tvg-name="Polsat HD" tvg-logo="http://www.tvboxgroup.com/iptv/logo/PL/PL092PolsatFHD.png" group-title="Poland",Polsat HD

jesli w tym drugim przypadku jest nazwa PL092:Polsat HD i potem kolejny kanał i nazwa np PL093 to jak szybko usunąć takie ciągi?
Odpowiedz
#13
(03-11-2020, 08:49 AM)uneasy napisał(a):
(02-11-2020, 11:27 PM)sky02 napisał(a): OK widzę że w nazwie masz PL| i to stanowi ból. Reszta nazwy jest pisana dużymi literami, to już mniejszy problem.
Postaraj się usunąć w nazwie 'PL| ' tak ze spacją  ze Swojej listy m3u  programem Notepad++ funkcja lornetki 'PL| ' zastąp puste. I dla wszystkich. Jak nie dasz rady,  to podeślij mi listę samych nazw kanałów. Tych co nie mają epg.  Mam teraz mały brak czasu by samemu to ogarniać.

Usunąłem wszędzie PL i PLN jak wyżej i wygląda na to że działa.  W Tivimate jest opcja usuwania prefix ale to niestety nie zadziałało
Tivimate usuwa prefiksy tylko w samej aplikacji, nie omija ich z listy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości