Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV Box z netflix 1080p dzisiaj
#1
Cześć,

Poszukuję nowego box'a (mam wysłużonego beelink gt1). Interesuje mnie żeby:
  1. działał netflix w 1080p, 
  2. miał kodi 
  3. działał steam link
  4. miał ethernet (1Gb preferowany)
  5. miał wyjście audio (dowolne, poza HDMI)
  6. był szybki. 
Czy oprócz drogiego NVIDIA Shield i Xiaomi TV Box S/4k (bez ehernetu?) - zmieniło się coś na dzień dzisiejszy? Widziałem, że powychodziły jakieś Skystream 8k pro, ale czy netflix może zaraz z niego zniknąć?


Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
Mac
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Przekreśliłbyś ten netflix i wybór się otwiera, a tak najprawdopodobniej tylko do wyboru te co wymieniłeś. Ewentualnie coś na amlogic jak x96 max plus i po wrzuceniu coreelec netflix ma działać w 720p.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#3
Z certyfikacją, takie które spełniają twoje wymagania to masz jeszcze:
Canal+ Polska - Box 4K - dostępny na własność w C+
Play Now TV Box DV8545 T2/C w umowie od Play za 10 zł miesięcznie lub allegro
T-Mobile Poland - Dekodera TV dostępny od T mobile lub allegro - ten nie pozwala na instalację pakietów z nieznanych źródeł, można instalować przez ADB.
O Play Now TV Box DCTIW362 PLAY nie wspominam bo jest co prawda tani ale żenująco wolny.
Wszystkie mają tuner TV, ethernet, wejście optyczne. Dwa pierwsze są na AM905x2, a T Mobile na Broadcom BCM7268.
Niestety nie wiem czy obsługują steamlink. Wadą wszystkich trzech jest autorski launcher który można zastąpić jakimś przyjemniejszym. Wszystkie obsługują netflixa, kodi, prime video itp. itd.

Podziękowali: Mac Berger
Odpowiedz
#4
(03-11-2020, 03:41 PM)ghost12 napisał(a): Z certyfikacją, takie które spełniają twoje wymagania to masz jeszcze:
Canal+ Polska - Box 4K - dostępny na własność w C+
Play Now TV Box DV8545 T2/C w umowie od Play za 10 zł miesięcznie lub allegro
...

Wow, dzięki @ghost12! To jest świetne - mają wszystko co mi potrzeba. Bebechy takie same, wyjścia prawie też. Wiedziałem że znajdę tu kogoś kto wie o czym mówi.
A może wiesz jeszcze - jako że mają takie a nie inne launchery - czy można - ot tak po prostu - zainstalować czystego androida, czy launcher, czy ktoś musi dostosować jakiś pod ten konkretny box. 
I jeszcze - czy po instalacji czegoś innego - drm nadal działa?
A pilot? Będzie obsługiwany? Czy do wyrzucenia i kupić coś porządnego?

Dzięki i pozdrawiam
Mac
Odpowiedz
#5
Pilot działa. Innego androida nie zainstalujesz ale launcher tak. C+ nie dotykałem, w Play now będzie problem z wyłączeniem "na zawsze" oryginalnego launchera ale możesz doinstalować inny i się po prostu przełączyć. W play now po najnowszej aktualizacji jest jakiś problem z tunerem dvb-t, nie podoba mi się jak działa, ale mam nadzieję że to naprawią. Reszta działa elegancko. Ciekawa, oczywiście nie dla każdego jest sparowanie pilota od boxa z tv (można włączać/wyłączać tv oraz regulować głośność tv). Część przycisków można też przeprogramować. Niezależnie od nakładki czy kodi drm działa.
Odpowiedz
#6
Czy jest jakiś ciekawy tv box z wejściem antenowym do tv naziemnej? Czy jednak ten od C+ jest najlepszą opcją?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Od C+, Od Playa, Od T Mobile.
Od playa starego tuner jest słaby i do tego nie ma T2.
Od playa nowego coś w sofcie spieprzyli i puki co działa beznadziejnie.
Od T mobile tuner działa perfekcyjnie.
C+ nie macałem, nie mam żadnych informacji.
Trzeba pamiętać że ATV bardzo po macoszemu traktuje obsługę tunerów, dedykowana apka live chanell źle obsługuje epg i nie można segregować kanałów po swojemu, a innej praktycznie nie ma.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości