Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot zdechlo
#11
@rudi o tym właśnie napisałem wyżej.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
mam w ulubionych radio nowy świat i mimo że wtyczka nie odpala to radio odpala i gra ;-D
Odpowiedz
#13
No i tym sposobem pozostała ciemność.
Odpowiedz
#14
Problemem jest CAPTCHA na stronie. Tymczasowe rozwiazanie jakie udalo mi sie stworzyc to podstawienie do wtyczki ciasteczek z przegladarki po tym jak sie zalogowalem.

Nie wiem po jakim czasie te ciasteczka wygasaja, jak dotad dziala nieco ponad 12 godzin. Nie wiem też, czy można jakoś obejść tą captche ale nie zapowiada sie na to.
Odpowiedz
#15
(08-11-2020, 12:31 PM)Amcio napisał(a): Problemem jest CAPTCHA na stronie. Tymczasowe rozwiazanie jakie udalo mi sie stworzyc to podstawienie do wtyczki ciasteczek z przegladarki po tym jak sie zalogowalem.

Nie wiem po jakim czasie te ciasteczka wygasaja, jak dotad dziala nieco ponad 12 godzin. Nie wiem też, czy można jakoś obejść tą captche ale nie zapowiada sie na to.
Możesz wyjaśnić jak to zrobiłeś? Jakaś instrukcja? 
Dzięki
Odpowiedz
#16
@Amcio z tego co pamiętam to wtyczka loguje się jako aplikacja na android tv i captcha na stronie nie ma nic z tym wspólnego bo jest tam od miesięcy.

dodaj do menedżera plików adres ze starą wtyczką: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@Shinighami By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
@mjw To prawda ale wyglada na to ze teraz rowniez dla androidtv wymagana jest captcha. Probowalem roznych user agentow podajac sie jako androidtv tak jak to robi wtyczka i za kazdym razem dostawalem 'invalid_captcha_response' czy jakos tak, stad wiem ze to nie problem z kodi. Moze ktos z androidtv moglby sprawdzic czy pojawia mu sie teraz captcha.

Jesli sie nie pojawia to trzeba dowiedziec sie jakie informacje wysyla do wp pilota. Albo to tylko blad i wkrotce wszystko bedzie dzialac po staremu.
Odpowiedz
#18
Odpowiedz
#19
Pierwszy jest krótszy, drugi jest dłuższy. Upewnij się, że dodajesz poprawne.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
(08-11-2020, 12:31 PM)Amcio napisał(a): Problemem jest CAPTCHA na stronie. Tymczasowe rozwiazanie jakie udalo mi sie stworzyc to podstawienie do wtyczki ciasteczek z przegladarki po tym jak sie zalogowalem.

Nie wiem po jakim czasie te ciasteczka wygasaja, jak dotad dziala nieco ponad 12 godzin. Nie wiem też, czy można jakoś obejść tą captche ale nie zapowiada sie na to.

Wygląda na to że ciasteczko "netviapisessval" to token JWT po zdekodowaniu pokazuje że jest ważny 24h.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości