Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fanfilm trakt nie pokazuje całej kolekcji
#1
Witam, zainstalowałem wtyczkę fanfilm 
- autoryzowałem trakt.tv (wewnątrz wtyczki jak i mam skrypt)
 jednak pokazuje mi w serialach tylko część z tych jakie mam dodane w koncie trakt. Za nic nie mogę dodać innych do fanfilm. Przykład "DC's Legends of Tomorrow" mogę je wyszukać w fanfilm obejrzeć ,dodać do ulubionych (tych w kodi) w trakt.tv pojawią się obejrzany odcinek ale za nic nie pojawia się w fanfilm w kolekcji "moich seriali" lub tam gdzie są nieobejrzane odcinki seriali (wtyczka fanfilm), jeżeli wyszukam serial kliknę dodaj do kolekcji też się nie pojawia w kolekcji fanfilm. Klikałem synchronizuj, wyczyśc cache, reboot itp. Z listy 30 seriali na trakt.tv mam 18 w fanfilm w zakładce moje seriale. Ktoś ma jakiś pomysł ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na spokojnie i jeszcze raz to przepisz, używając przecinków i kropek. Bo staram się bardzo, ale nie rozumiem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(06-11-2020, 08:05 PM)Tomek napisał(a): Na spokojnie i jeszcze raz to przepisz, używając przecinków i kropek. Bo staram się bardzo, ale nie rozumiem.
edytowałem Wink w skrócie : trakt.tv 30 seriali we wtyczce fanfilm po aktywacji trakt.tv pojawia się 18 z około 30 seriali, wyszukanie ich ręcznie w fanfilm działa, obejrzenie odcinka w fanfilm wysyła info do trakt.tv z jego oceną i statusem jednak serial nie pojawia sie w zakładce moje seriale itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości