Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana androida android tv box
#1
Witam posiadam android tv box na którym wszystko chodzi coraz gorzej szukam jakiegoś innego androida do niego . info o sprzęcie na zdjeciach[Obrazek: SdGE11fl.jpg][Obrazek: VVeX4S9l.jpg][Obrazek: QQau0yLl.jpg][Obrazek: odazb0zl.jpg][Obrazek: dy1K40Ml.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Szukaj libreelec na tego staruszka. Popytaj u nich na forum czy jest wsparcie dla tego układu bo z tego co przeglądałem na szybko to mają obrazy dla tego procesora ale lepiej tam zapytaj dla pewności.
Odpowiedz
#3
mógłbyś jakoś trochę pomóc? niezbyt mi idzie dogadanie się po angielsku :p do tego jak byś mógł jakąś instrukcje... zmieniałem androida tylko parę razy na telefonach a z tv box to będzie mój pierwszy raz a nie chce go "uceglić" Sad
Odpowiedz
#4
Najlepiej wywal ten złom do kosza - chipset Allwinner H3 nie daje możliwości w temacie zmiany softu.
Po prostu nikt nie robi pod to custom romów , jedyne co możesz znaleźć dla tego chipsetu to Romy robione na  komputery SBC z rodziny
Banana Pi, orange pi (nie zainstalujesz ich na boxie)

Podobnie sytuacja wygląda z Libreelec - mają jakieś mocno eksperymentalne wersje dla Allwinner H3 ale tylko dla komputerów SBC
A po drugie są to wersje z kodi 19 alpha - nie bardzo nadające się do codziennego użytku (większość wtyczek nie działa)

Tak że moim zdaniem najlepsze wyjście to wymiana sprzętu najlepiej na coś z Amlogic s905x3 - na ten chipset znajdziesz pewnie jakieś Romy, a w razie czego można też corelec zainstalować...
Odpowiedz
#5
polecałbyś mi jakiś tv box który trochę mi posłuży i będą do niego aktualizacje od producenta?
Odpowiedz
#6
Zależy czego potrzebujesz... Pierwsza sprawa czy zależy ci na Netflixie 4k/1080p?

Czy chcesz instalować linuxa coreelec/libreelec?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Nie wertujmy tego samego w wielu miejscach:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zamykam.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
(15-11-2020, 07:51 AM)jon1022 napisał(a): Zależy czego potrzebujesz... Pierwsza sprawa czy zależy ci na Netflixie 4k/1080p?

Czy chcesz instalować linuxa coreelec/libreelec?
telewizor z tego co wiem jest dość stary więc 4k nie potrzebuje (Sony KDL-50W829B) poza tym często mam problemy z zasięgiem internetu z Vectry więc myślę że 1080p wystarczy. ogólnie to chodzi mi żeby działały mi aplikacje między innymi Vectra tv żebym nie musiał dodatkowego dekodera dokupowac żeby odbierać kablówke. no i najważniejsze - żeby chodził płynnie bo obecny tv box często łapie zawiechy
Odpowiedz
#9
Ostatni link który ci dałem spełni twe oczekiwania
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Photo 
a coś z tv naziemna? tv box z dekoderem dvbt/mpeg4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości