Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać pomoc na forum...
#1
"Pytaj w sposób, w jaki chcesz uzyskać pomoc."
"In Ternet za Sadus", 1994r 

Ta stara maksyma, jeszcze z czasu modemów i grup dyskusyjnych dalej winna przyświecać naszym poczynaniom w sieci. Sposób w jaki jest zadane pytanie, ułatwia jego zrozumienie a przez to szybkie udzielenie odpowiedzi.

Podam kilka przykładów* jak NIE POWINNY wyglądać pytania

Cytat:Pomocy!!!! Nie działa mi ta wtyczka którą ja tam se kiedyś na tym tam zainstalowałem jak przyszedł kolega i wrzucił mi to kodi na mojego sprzeta  io na nie działa bo coś jest popsyute już siedze 16 dzień a czytałem na youtubie w filmie wrzuconym przez mistrza minternetu w 2008 roku ze sie da. Dawajcie mój film

Cytat:Co wyście gnoje zrobili z moją wtyczką. oglądam 34 sezon "Osiołka" i nie działa. Weźcie się w końcu do roboty i oddajcie mi moje osiołki

Cytat:Fan Film znajduje na CDA ale ich nie odtwarza. Ktoś. Coś

Cytat:Witam jestem tu nowy od jakiegoś już czasu bawię się z kodi pytanie wgrałem nakładkę cherry tv i ok gdy tylko wgrywam tv przestaje działać i zawiesza się tv raz działa raz nie na tych samych ustawieniach używam pctv system client I PVR iptv simple klient podejrzewam że z tą 1 coś nie ok pomoże ktos

Cytat:WITAM CZY POSIADA MOZE KTOS JAKIS LINK DO SORTOWANIA KANAŁOW TEMATYCZNIE W SKROCIE SKRYPT SPECJALNY DO SORTOWANIA KANAŁOW I ZE JEST OD RAZU EPG BYŁO COS TAKIEGO KIEDYS ALE TERAZ NIE MOGE ZNALESC DZIAŁĄM NA APP SMARTIPTV
 

Mój faworyt:
Cytat:Elo kiedys wujek z ameryki nazwozil tych boxow od ciorta i na kazdym z nich przez oficjalna apke yt czy innej nieoficjalnej badz z strony nie dalo sie zrobic nic , samo yt dziala wolno a filmiki po odpaleniu na poczatku tak troszke chodza jak czlowiek ktory sie jąka , dopiero po chwili idzie ok i tak za kazdym razem na kazdym filmiku, konkurencyjne portale dzialaja ok np metacafe czy cda w porownaniu do yt to formula1 , dlaczego to yt tak swiruje na tych boxach a np na smartfonach juz dziala ok a przeciez zdarzaly mi sie modele boxow o tych samych podzespolach co smartfony , ktore wujo tez zwozil zza oceanu nwm, moze mi to ktos wyjasnic , cos z tym playerem ktory yt uzywa jest nie tak , bo inne strony ktore tez kozystaja z tego samego playera co yt to swiruje dlaczego?

I kolejny do kolekcji:
Cytat:Pytanie dotyczy tb7 przy wyszukiwaniu źródeł w fanfilm pokazuje mi tb7 ale po zakończeniu takiego źródła wśród innych niema w ustawieniach źródło zaznaczone wykupiona subskrypcja w tb7 do stycznia żeby chodziło o wyszukiwanie w jednym filmie ale sprawdziłem kilkanaście I pokazuje tb7 w trakcie wyszukiwania a na końcu takiego źródła niema czy ktoś może ma podobny problem z Tb7.

Jak sami widzicie, ciężko cokolwiek tu odpowiedzieć. Owszem, podejmujemy próby, ale najczęściej się to kończy w ten sposób:

Cytat:Dalej nie działa. Bez sensu ta metoda. Olewam kodi, w zaś jesteścia bandą baranów bo nie chce się wam tyłka ruszyć.

A teraz podam jak to POWINNO wyglądać:

Cytat:Cześć.
Używam kodi 18.9 na boxie z Androidem 8. Mam problem z wtyczką AllTube z repozytorium mbebe (wersja 2.6.9/aktualna). Podczas wyszukiwania filmu "Osiołki" wyskakuje mi błąd wyszukiwania. Pomożecie?

Cytat:Cześć.
FanFilm 2020.11.11.0, Coreelec 9.2.5 - podczas dodawania do biblioteki dołączany nie jest film "Osiołki" tylko film "Baranki". Podczas odtwarzania odtwarza się normalnie film "Osiołki". Próbowałem przeinstalować FanFilm, ale bez rezultatu. Załączam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Widzicie różnicę? 
A więc...
"Pytaj w sposób, w jaki chcesz uzyskać pomoc."
"In Ternet za Sadus", 1994r

*podobieństwo do autentycznych postów jest w 100% zamierzone.

Podziękowali: kodicherry, p3t3n3t
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości