Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play NOW BOX v3
#21
(17-11-2023, 01:08 AM)adam20402040 napisał(a): Jak zrobić hard reset tego boxa ?

Bo mam problem konfiguracyjny.

Nie mogę wpisać hasła sieci WiFi
Bo nie wyświetla się na ekranie dekodera klawiatura do wpisania tego hasła.

Co zrobić?
zaktualizuj sobie aplikacje klawiatury gboard klawiatura google i bedziesz mogl sobie pisac wpisac cale haslo
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Wciskając z boku nie da się go zrestartować.

A jak zaktualizować klawiaturę google jak mam dekoder w trybie instalacji play .

I nic nie mogę zrobić

Jak to zrobić masz jakiegoś linka ?
Odpowiedz
#23
Hej



Czy znalazł ktoś sposób na nagrywanie w aplikacji HDTV w tym dekoderze czyli Play Now Box 3 SDMC DV8945-T2-C (Android 10)? U mnie HDTV nie wykrywa ani karty micro SD ani pendrive USB. Co ciekawe w poprzedniej wersji tego boxa czyli Play Now Box 2 SDMC DV8545-T2/C (Android 9) nie ma tego problemu, można bez problemu nagrywać i pauzować oglądany kanał telewizji naziemnej.



Pozdrawiam
GrzesiekM
Odpowiedz
#24
To ja mam zasadnicze pytanie:
Czy warto wymienić Play TV Box 2 na Play TV Box 3 ? Co mogę zyskać ? Jakie macie zdanie. W przypadku nowego modelu nie doszukałem się informacji o znaczącym skoku w dobrymi kierunki jesli chodzi o DVB-T2 oraz ogólne użytkowanie ?
Odpowiedz
#25
(28-02-2024, 02:41 PM)sztasiek napisał(a): To ja mam zasadnicze pytanie:
Czy warto wymienić Play TV Box 2 na Play TV Box 3 ? Co mogę zyskać ? Jakie macie zdanie. W przypadku nowego modelu nie doszukałem się informacji o znaczącym skoku w dobrymi kierunki jesli chodzi o DVB-T2 oraz ogólne użytkowanie ?


Według mnie nie warto. Ja nie widzę różnicy w szybkości i funkcjonalności. Co ważne jeśli używasz nagrywania DVBT to stracisz tę możliwość w Play TV Box 3.
Odpowiedz
#26
Witam,
chciałbym do Play Box-a v.3 podłączyć klawiaturę z TouchPadem - jaki model polecacie?
Wstępnie rozważam 2 opcje:
1. MINI I8 2.4G TV BOX
połączenie wi-fi 2,4 GHz więc najprościej - wpinam do wejścia USB odbiornik (ten mały "pizdryk") i ma działać; ponoć urządzenie sprawdzone ze Smart TV - działa, opinie dobre, cena niewielka.
[Obrazek: UQ29GmYl.jpeg]
2. BT-108
połączenie tylko po Bluetooth-u (!) więc nie wiem czy z naszym Box-em da się to cudo bezproblemowo połączyć? Cena troszkę wyższa, ale też za przysłowiowe grosze.
[Obrazek: 5jnwNsml.jpeg]
Napiszcie proszę co o tym sądzicie, czy stosujecie którąś z powyższych klawiaturek, czy działają przyzwoicie, ew. co innego macie u siebie i co polecacie?
Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości