Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
#41
Witam, jestem nowy w temacie tv boxów. Do tej pory używałem KODI na HTPC. Z racji przeprowadzki potrzebuje jednak przejść na box który będzie łączył się z serwerem domowym. Warunki konieczne to wyjście optyczny które obsłuży dzwięk 5.1 DD i DTS. Rozważam zakup x96 MAX+ 4/64. Zastanawiam się tylko czy pod Coreelec bez problemu ruszy netflix i youtube w 1080p ? Generalnie poki co tylko taka rozdzielczość będzie mnie interesować. Chyba że jest jakiś inny box który odpali coreelec, ma optyka oraz poradzi sobie z FHD na Netflixie i Youtube.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Netflix na tym boxie będzie ciął w 1080 - owszem można się bawić w ustawienia bitrate i wtedy nie tnie, ale pojawia się pixeloza. Bez problemu uciągnie 720p - ale i tak pewnie będzie wymagana wymiana chłodzenia
Inne boxy na coreelec z full hd na netflix? Jedynie coś na s922x
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#43
Ok, a będzie działał Netflix przez wtyczke w Kodim w Miboxie ? Zależy mi na dzwięku 5.1. Oprócz tego plugin hyperion chciałbym uruchomić Smile W Kodi na androidzie będzie to chodzić? Jeśli tak to mi wystarczy. Jeśli nie to zostaje CE. Wtedy który konkretnie model na s922x ?
Odpowiedz
#44
Światełka nie zaświecą we wtyczce w Kodi, jedynie w IPTV i YT zaświeci. Na S922X używam GT-King od Beelinka i śmiga bez problemu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#45
Odpowiedz
#46
Tak
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
OK no to wybór jest prosty Smile
Odpowiedz
#48
Dzień dobry na chwilę obecną posiadam Sagemcom DCTIW362 Play.
Kończy mi się umowa.
Moje oczekiwania nie są wygórowane a konkretnie co polecacie mi żebym kupił sprzęt który ma parametry takie same lub lepsze w niskiej cenie.
Nie zależy mi na gps, nfc, netflix, hbo.
Zależy mi na dvbt 2, hevc, h264, h265 oraz pilot bluetooth.
Ps: Proszę o nie podawanie linków do ofert spoza Polski
Odpowiedz
#49
(04-03-2021, 03:44 PM)bigdamian napisał(a): Zależy mi na dvbt 2, hevc, h264, h265 oraz pilot bluetooth.


[Obrazek: eGD2oQH.jpg]
Odpowiedz
#50
(04-03-2021, 04:20 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-03-2021, 03:44 PM)bigdamian napisał(a): Zależy mi na dvbt 2, hevc, h264, h265 oraz pilot bluetooth.


[Obrazek: eGD2oQH.jpg]
Czy ten box tv da się kupić na własność bez abonamentu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości