Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
ja mam x96 max plus i pilot By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i lepiej mieć pilot na bluetooth bo tak to trzeba celować w odbiornik.
Odpowiedz
#13
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
4gb i albo 32 lub 64
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Dzięki za pomoc! Wziąłem 4/64.
Żebym się nie zamotał jak już przyjdzie- podlinkujcie jakiś dobry poradnik co zrobić, zainstalować itd.
Odpowiedz
#15
No chyba chłopie żartujesz - całe forum jest poradnikiem. Masz przyklejone posty. Jeśli nie forum, to strona kodiwpigulce.pl. Omijaj z daleka jakiekolwiek youtuby
I najważniejsze - wywal chińskiego kdplayera czy jak go zwał i zainstaluj normalnie ze sklepu play kodi. Dopiero wtedy zaczniesz przygode.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
(13-11-2020, 07:29 PM)skobry napisał(a):  co zrobić, zainstalować itd.

[Obrazek: V84EIZHl.jpg]

Podziękowali: skobry
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Uwazam, ze Fire TV 4K oraz Fire Coube sa chyba na dzien dzisiejszy pod kazdym wzgledem
warte uwagi. Cube jest obecnie konkurencyjny dla NVIDIA shield.
Niektorzy w amerykanskich Forum uwazaja, ze w miedzyczasie technicznie wyprzedzil juz Nvidia shield.

Nie wiem dlaczego w kraju tak malo popularne za to za oceanem czy tez w Ezropie zachodniej
bardzo rozpowschechnione. Relacja mozliwosci technicznych do ceny jest fair.
Duzo informacji oraz pomocy technicznych kazdego rodzaju na "forum.xda-developers.com"
Moze warto na marginesie i o nich tutaj wspomniec.


Z chinszczyzny to polecilbym m.i. Zidoo oraz Beelink. Sa jednymi z niewielu ktorzy dbaja o aktualizacje.
Odpowiedz
#18
Fire cube fajne. Ale mi wciąż brak w nim kilku USB i optyka... Za te pieniądze jednak ciut więcej bym chciał. Ale pudełko ciekawe
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
W zeszlym tygodniu podczas Black Friday mozna bylo go kupic za 68 €  (Cena oficjalna ponad 100 €)
Z iloscia USB nie ma przeciez zadnych problemow. Za pomoca kabla OTG mozesz do niego podlaczyc teoretycznie kazda ilosc.

Na moim Fire TV  Stick'u mam obecnie 4 x USB (Mysz + Tastatura+ Pendrive + 1 wolny)

Obecna "smieszna" oferta na 2 x OTG-Kabel na AFTV 0.01€ + Przesylka

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: 6edj5aTl.jpg]
Odpowiedz
#20
Zabrzmi to pretensjonalnie... Ale nie lubię przedłużaczy, przelotek, rozdzielników, hubów... Zawsze jest to kolejny element który trzeba gdzieś umieścić..
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości