Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
(27-03-2022, 04:58 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(27-03-2022, 04:25 PM)sky02 napisał(a): Wiem że się nie usmaży  Big Grin

Co miało by się usmażyć? [Obrazek: k045.gif]
 Paluch, a co fizyki nie oszukasz. Zawsze jest coś za coś. Wiadomo zależny od użytkowania. U mnie sprzęt tyra 24 na dobę i nigdy nie wyłączam. A i nie chcę się z Tobą kłócić. To jest moje zdanie i ch...j  Tongue   "Co miało by się usmażyć?" cycki  Big Grin

@adrt8v ja myślę że problemem jest temperatura, która rośnie wraz z obciążeniem procesora w projektorze. Zrób eksperyment. Daj mu odpocząć niech ochłonie. Potem zapodaj mu ciężki materiał i zobacz jak zachowuje się kiedy jest zimy? Pierwsze 2 minuty.
Odpowiedz
REKLAMA:



Test zakończony. Włączenie źródeł najlepszych w kategorii 1080p i 4k powoduje od razu przycinane filmu, informacja, że bufor nie wyrabia jednym słowem klapa. Podłączyłem potem x96max+, te same źródła film nie klatkuje i wyświetla się jak należy. To pokazuje, że jeśli nie kupię boxa pod projektor to specjalnie nie będę zadowolony z oglądania filmów na nim. Oczywiście, da się obejrzeć coś w słabszej jakości, oglądałem już jakiś film w HD który miał mniejsze wymagania, dało się, YouTube też daje rade, ale nie o to tu chodzi.
Tak więc podsumowując - zewnętrzne źródło do oglądania czegokolwiek w dobrej jakości sprawdzi się najlepiej, a projektor niech robi swoje - świeci.
Teraz czas na jakiś box. Kupiłbym nawet chińczyka, bo nerflixa nie używam. Tylko jakiego? Musi dawać radę z ciężkimi materiałami filmowymi. Nie mam też ciśnienia, mogę poczekać, może coś ciekawego wskoczy na rynek.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(27-03-2022, 04:58 PM)Łonogrzmot napisał(a): coś się tak "zaparł" na Canal+ Box 4K, potrzebne DVBT-2?

Nie, bo i tak oglądam tv internetową. W sumie myślałem, że to najlepsza teraz opcja. Stick-ów nie chce.
A jaki proponujesz na dzień dzisiejszy?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Co możecie powiedzieć o tym sprzęcie, najbardziej popularnym na tym serwisie?
129,41 zł 35%OFF | Transpeed - Odtwarzacz Multimedialny Android 10.0 TV z Voice Assistant, 6K 3D Wifi 2,4G i 5,8G 4GB RAM 32G 64G, Bardzo Szybki, Box Top Box
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Do ogólnego użytku, bez netflixów, ale do filmów w full HD i 4K, iptv?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(04-04-2022, 05:11 PM)adrt8v napisał(a): Co możecie powiedzieć o tym sprzęcie

Co tutaj pisać, każdy widzi gówniana zabawka made in China 6K/3D [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
I na gównianym procesorze który działa w ten sposób że albo się smaży albo nie działa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



W sumie tak myślałem, bo procek jakiś nieznany. Najlepiej coś na nowym amlogic znaleźć. Mam rację?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Gdyby ktoś szukał Boxa z tunerem DVB-T2 HEVC to pojawił się  w Polsce MASCOM MC A101T/C
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Obsługuje YouTube, Netflix, HBO Max, Player, Prime Video, wszystko w 4K ale Netflixa trzeba zainstalować z pliku.
Wygląda na klona Mecool KT1 ale cena dużo bardziej atrakcyjna od ceny KT1 w Polsce.
Odpowiedz
Jakie urządzenia (potrzebuje dwóch do dwóch różnych tv)? Nie potrzebna certyfikacja, żadne netflixy nie wymagane. Wyłącznie do oglądania IPTV, czasem może będzie włączony youtube. Podłączenie kablem Ethernet wymagane. Wszystko. Możecie coś zasugerować?
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(23-05-2022, 04:45 PM)adrt8v napisał(a): Możecie coś zasugerować?

Przy tak prawie żadnej warunkowości specyfikacji, to byle co [Obrazek: k045.gif]

A na poważnie, nabyć na Amazon powiedzmy jedną sztukę lub od razu dwie, celem "przetestowania" w warunkach codziennej używalności, w razie nieukontentowania komfortowy zwrot/odstąpienie do 30 dni /Prime/...w dobie absurdalnie szalejących cen wydaje się dobrą propozycją cena vs. jakość.

[Obrazek: KJzCnqH.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości