Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
Pytanie dodatkowe - propozycja wyżej czy posiadany przeze mnie x96 max plus? Ja tam generalnie nie narzekam. Zrobiłem ser i chodzi, ale to nie mi.
Kto będzie użytkował? Seniorzy, nauczymy obsługiwać tivimate lub ott_navigator.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:

(05-23-2022, 07:12 PM)adrt8v napisał(a): ale to nie mi.

Łonogrzmot napisał(a):nabyć na Amazon powiedzmy jedną sztukę lub od razu dwie, celem "przetestowania" w warunkach codziennej używalności, w razie nieukontentowania komfortowy zwrot/odstąpienie do 30 dni /Prime/

adrt8v napisał(a):Kto będzie użytkował? Seniorzy

[Obrazek: TJs9o7ml.jpg]

Podziękowali: adrt8v
Odpowiedz
Box Nokii porównywany z Canal+ 4k Box , praktycznie to samo pod względem wydajności.
 Jak ktoś chce może sobie testować,  do żadnych innych wniosków moim zdanie nie dojdzie. Działa jak ma działać i to co ma nim nim działać. 

(05-23-2022, 07:12 PM)adrt8v napisał(a): Pytanie dodatkowe - propozycja wyżej czy posiadany przeze mnie x96 max plus? Ja tam generalnie nie narzekam. Zrobiłem ser i chodzi, ale to nie mi.
Kto będzie użytkował? Seniorzy, nauczymy obsługiwać tivimate lub ott_navigator.
Na tym boxie nie osiągniesz tego co na większości certyfikowanych, więc albo decydujesz się na pudełko zapałek albo stawiasz na jakość i kupujesz porządny box.

Jak masz się pozbyć dla kogoś tylko do podstawowego użytku warto, jeśli już kupić dla siebie  to podnieś poprzeczkę i kup Nokię, Canal+ 4K Box czy podobny certyfikowany albo nawet lepszy jakościowo tuner z wieloletnim wsparciem i nadający się przynajmniej do gier jeśli potrzeba  jak Nvidia Shield. 

Dobór boxa dla siebie  to tylko kwestia pieniędzy, gestu i potrzeb pod konkretne zastosowanie.
 Z ponad 20 boxów które poniewierają się u mnie po domu ( głownie starsze Amlogic 905 i 905x2/3/4 czy Realteki lub Allwinery po 2-4 Gb RAM )  używam tylko 3 ; 2x Nvidia Shield pod gry dla dzieciaków, Canal+ 4k Box pod streaming + 2 boxy Amlogic jako serwery oscam, NAS i sterowniki ambilight dla całego domu. 
Reszta pewnie zaliczy śmietnik albo przepije za flaszkę komuś znajomemu. Tongue

Cena Nokii wydaje się być atrakcyjna w Polsce, gdzie indziej ceny sięgają 80-120 euro.
Odpowiedz
(05-23-2022, 08:28 PM)Ktosi napisał(a): Cena Nokii wydaje się być atrakcyjna w Polsce, gdzie indziej ceny sięgają 80-120 euro.
Tak, dla zainteresowanych tylko korzystać bez zwłoki [Obrazek: g053.gif]

[Obrazek: TO79njQ.jpg]

Podziękowali: mopik
Odpowiedz
[Obrazek: i36kYhr.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości