Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
To chyba nie  zrozumiałeś co napisałem wcześniej, działa obsługa z pilota TV, u mnie w każdym bądź razie praktycznie co jest tylko możliwego. 

To nie badziewia typu proste tunery  DVB-T czy SAT czy boxy za grosze które nie mają kompletnie obsługi CEC z TV.  Większość boxów z Androidem zwłaszcza certyfikowane  zawsze mają obsługę CEC.
Odpowiedz
REKLAMA:



Kolego nie wiem jak to robisz ale twój receiver zeegmy kosztuje 15 razy mniej niż moje vu ultimo. Do tego tv LG 86 cali który kupiłem tydzień temu a do tego kino domowe Sony. Niestety takich drogich rzeczy nie dasz rady kontrolować jednym pilotem. ?


Skickat från min Mi 9T Pro via Tapatalk
Odpowiedz
Pisalem o badziewiach po 100-200 zł których pełno po sklepach czy spożywczakach a nie sprzętach obsługujących CEC jak tunery na enigma2 czy dowolny tv.

Akurat mam jeszcze Uno4kse i Duo2se to akurat kosztuje więcej niż staroć co masz, nie pisz głupot że napisałem iż nie obsługują. Bez problemu wszytko działa każdym TV.

W swoim TV mam 5 urządzeń podpiętych i każde działa sterowane z pilota TV łącznie z obsługą klawiszy specjalnych ( kolorowe ), nawet ta biedna zgemma w pokoju dzieci sterowana jest pilotem od TV LG 27 cali 3D który ma 10 lat a ty masz problem skonfigurować te nowoczesne wodotryski co nakupiłeś?

Zestawienie SONY, tunera na enigma2 czy zestawów kina domowego też powinno działać bez problemu. Tak samo musi działać Shield, Nokia czy inne certyfikowane boxy polecane tu na forum, Canal+, Xiaomi czy sticki Amazona ( te akurat potrafią nawet sterować swoim pilotem niektórymi funkcjami TV ).
Odpowiedz
(09-09-2022, 05:10 AM)Puchallowen napisał(a): Kolego nie wiem jak to robisz ale twój receiver zeegmy kosztuje 15 razy mniej niż moje vu ultimo. Do tego tv LG 86 cali który kupiłem tydzień temu a do tego kino domowe Sony.  Niestety takich drogich rzeczy nie dasz rady kontrolować jednym pilotem. ?


Skickat från min Mi 9T Pro via Tapatalk


Oled Panasonica , zestaw KD w konfiguracji Atmos 5.1.2 Monitor Audio BR oparte na Denonie - po wstępnym zestrojeniu całe centrum multimedialne sterowanie jednym pilotem od Nvidii Shield Pro 2019.
Pilot od Firesticka tez daje radę.Ewentualne drobne poprawki w dzwięku regulowane poprzez apkę w telefonie- to znacznie wygodniejsze niż przerywanie sobie wyświetlaniem menu.
Odpowiedz
Sekurak opisuje box T95 AllWinner T616, aż strach się bać - szczegóły pod linkiem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jest też By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
To nic dziwnego, w wielu boxach masz malware czy innego typu śmieci instalowane przez twórcę softu czy też samego producenta np. Xiaomi ze swoimi aplikacja na siłę wpychanymi do systemu. :/

U mnie wręcz jeden box odmawiał współpracy jak był blokowany na routerze.

Na szczęście do wielu popularnych boxów z konkretnymi chipsetami  ma softy alternatywne które ożywiają boxa: Aidianrom, Coreelec, Libreelec itp.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jaki box tv z androidem i DVB-T 2 polecacie jako dobrą alternatywe dla Canal+ Box TV (przed kastracją, pozdro dla kumatych ).
Odpowiedz
(21-01-2023, 09:26 PM)bigdamian napisał(a): Jaki box tv z androidem i DVB-T 2 polecacie jako dobrą alternatywe dla Canal+ Box TV (przed kastracją, pozdro dla kumatych ).
Play now box 2 / 3

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
(22-01-2023, 08:48 AM)RebA napisał(a):
(21-01-2023, 09:26 PM)bigdamian napisał(a): Jaki box tv z androidem i DVB-T 2 polecacie jako dobrą alternatywe dla Canal+ Box TV (przed kastracją, pozdro dla kumatych ).
Play now box 2 / 3


Zgadza się, podobne Box-y, ale po wykastrowaniu Canal+ z DVB-T2. Na placu boju z wbudowanym tunerem telewizji naziemnej (głowica DVB-T2) pozostał tylko Play now Box 2/3...  Pomijam drogie czy "egzotyczne" Box-y.

Pozdrawiam

Podziękowali: RebA
1
Odpowiedz
Też jest drogi Homastics z tunerem DVB-T2, chyba do Nokii Streaming Box też można dokupić tuner
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości