Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini FAQ - czyli gdzie zerknąć jak mam problem.
#1
Takie mikro FAQ dla początkujących, co by łatwiej było odsyłać tu i ówdzie.


  1. Jakiego boxa mam kupić?
    Przede wszystkim określ czego oczekujesz? Netflixa w 4k? Audio w 5.1? Grania w gry? Super jakości? Idealnego stosunku jakości do ceny? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
  2. Kupiłem boxa i co dalej?
    Po pierwsze - usuń chińską wersję kodi (KDPlayer, CinemaPlayer, Kplayer) i zainstaluj normalną wersję ze sklepu Play bądź ze strony kodi.tvPo drugi - poczytaj poradniki na stronie kodiwpigulce.pl - zwracaj uwagi na daty - poradnik sprzed 3 lat może nie działać. Czytaj dokładnie.
  3. Co mam zainstalować?
    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - aktualizowany na bieżąco
  4. Nie działa mi...
    Określ co nie działa, opisz co robiłeś... ale wpierw zerknij tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
  5. Jaka lista tv - gdzie od kogo i dlaczego tak drogo
    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
  6. FanFilm
  7. Ale mam syf...
    Ano bywa że czasem obejrzymy poradnik sprzed 5 lat wrzucony przez super gościa który jedząc kiełbaskę coś tam mamrocze pod nosem... co wtedy? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
  8. Potrzebne logi
    No to nam je daj... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
  9. Chcę więcej z mojego boxa
    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Podziękowali: szopns, Pawelfrac1, morfius78
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości