Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
To zgłoszę brak epg dla - Museum UHD przy okazji problemu z kulturą 2. Jest za późno o 1h. Jest info z 8:30 a powinno być z 9:30 w pltv.gz
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-12-2022, 03:36 PM)Iptv-owiec napisał(a): Epg Alfa TVP ruszyło ale jest przesunięte o 1 h za wcześnie w stosunku do tego co jest rzeczywiście  nadawane. Prośba o poprawę. Sprawdzałem na stronie tvp.pl i jest ok.

Epg dla Alfa TVP już się zgadza i działa w miarę ok. Jest parę minut poślizgu ale to chyba jest wina nadawcy.
Odpowiedz
#siptv app
#teleele
#lgwebos
Macie też problem znowu z epg? Ostatnio napisałem do nich i jakiś czas było dobrze. Problem był z całkowitym brakiem epg dla kilkunastu programów.
Teraz dla niektórych kanałów mam epg przesunięte o jeden dzień wstecz, a dla znacznej większości rozpiska jest ok, ale opisy programów są przesunięte o kilka godzin (nieregularnie).

W kodi i z podczytanym epg.ovh jest wszystko git.
Odpowiedz
Nie wiem jak w tych aplikacjach co ty masz ale w ott-play by Alex  na smart tv ustawiasz wsio edytując listę m3u I wpisując nawet do każdego kanału osobno skąd ma pobierać listę epg  dany kanał
Odpowiedz
@xpirat odpowiadasz na pytanie które było zadane rok temu. I faktycznie było tam namieszane zwłaszcza w siptv app. Teraz nie wiem, nie jestem na bieżąco z apk na WebOS.
Odpowiedz
epg dla kanału TVT (rybnik) nad dzis jutro i kolejne dni info Brak zaplanowanych emisji

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tu tego problemu nie widze
Odpowiedz
REKLAMA:



1
Odpowiedz
(18-03-2024, 08:43 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.    tu  tego  problemu  nie  widze
Witaj. Teraz tego problemu nie ma, ale mógł być o 3:00 rano kiedy było grabowane.
Zobaczymy jutro.Miałeś   racje    naprawiło  się
Odpowiedz
kanał Karuzela Śmiechu ,,,, plusx podmienił go na wersję z tv kablowej i jest teraz jako Kabaret TV (czyli powrót do poprzedniej wersji tego kanału ) więc niestety logo obecnie nie pasuje , nie wiem jak inne iptv mają czy sygnał z wp pilot i wtedy jest Karuzela Smiechu , a jesli kablowe i naziemny sygnał to jest Kabaret TV
Odpowiedz
Kabaret TV oraz Karuzela Śmiechu to dwa odrębne kanały choć o tej samej tematyce.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości