Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
Dzięki. To czekam na poprawkę StudioMed TV. 13TV oraz ECHO działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



Echo24 tak ma, sami oni na własnej stronie nie prowadzą ramówki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wszędzie jest tak samo.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz
Dzięki epg Studiomed ruszyło.
Odpowiedz
U mnie na Tivimate chodzi tylko plar.xml. Reszta linków epg nie ściąga archiwum catch up z poprzednich 7 dni tylko kilkanaście h wstecz - ciekawe dlaczego? Studiomed nawet na plar ściąga tylko kilkanaście godzin wstecz czyli coś nie do końca jest ok. Resztę kanałów ma archiwum 7 dni wstecz.

@sky02 Zerkniesz jeszcze  na Studiomed  na plar.xml? Może coś że źródłem epg? 13 TV chodzi ok - ściąga catch up na całe 7 dni, a Studiomed   tylko na kilkanaście  h wstecz, a dalej jest brak  informacji.
Odpowiedz
(03-12-2022, 02:16 PM)Iptv-owiec napisał(a): U mnie na Tivimate chodzi tylko plar.xml. Reszta linków epg nie ściąga archiwum catch up z poprzednich 7 dni tylko kilkanaście h wstecz - ciekawe dlaczego? Studiomed nawet na plar ściąga tylko kilkanaście godzin wstecz czyli coś nie do końca jest ok. Resztę kanałów ma archiwum 7 dni wstecz.

@sky02 Zerkniesz jeszcze  na Studiomed  na plar.xml? Może coś że źródłem epg? 13 TV chodzi ok - ściąga catch up na całe 7 dni, a Studiomed   tylko na kilkanaście  h wstecz, a dalej jest brak  informacji.

Jak to róg dziś ruszyło to skąd masz mieć więcej danych? Musisz kilka dni poczekać aż się nazbiera.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
REKLAMA:



prośba o dodanie kanału Alfa TVP tak wiem to nowy kanał i na razie słabo o program tv ale proszę mieć to na uwadze .dziękuję

na razie dodaje logo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
@Max1000 no nie dodałeś logo Wink Prace trwają jutro powinien być widoczny efekt.
<channel id="Alfa TVP">
    <display-name lang="pl">Alfa TVP</display-name>
    <display-name lang="pl">TVP Alfa</display-name>
    <display-name lang="pl">Alfa</display-name>
    <display-name lang="pl">ALFA</display-name>
    <display-name lang="pl">ALFA TVP</display-name>
    <icon src="http://epg.ovh/logo/Alfa+TVP.png" />
    <url>http://www.epg.ovh</url>
  </channel>
Odpowiedz
tak dodałem ale w trakcie zobaczyłem niedociągnięcia i usunąłem i zrobiłem korektę , a głupi tu nie zrobiłem tej korekty mój bład

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
Epg Alfa TVP ruszyło ale jest przesunięte o 1 h za wcześnie w stosunku do tego co jest rzeczywiście  nadawane. Prośba o poprawę. Sprawdzałem na stronie tvp.pl i jest ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości