Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
#51
(14-09-2021, 04:38 PM)pawlo1925 napisał(a): Nie wiem gdzie leży problem.

"Oryginalne" EPG również nie ma dla TNT?


[Obrazek: AHlTyPcl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Odpowiedz
#53
Cześć Smile na telee pojawił się nowy kanał Deluxe Music HD. Jest możliwość dodania EPG i logo do tego kanału? Czy w ogóle jest gdzieś poradnik jak dodać swoje epg do dodawanych nowych kanałów?
Odpowiedz
#54
Witam  chciałbym  sie  zapytać  czy  jest  taka  mozliwość  aby  do  istniejącego EPG.ovh  mozna  by  dodac kanał Austria -  ORF Sport+  oraz Niemiecki - Sport1+  tak  wiem  to  nie  Polskie kanały  przeszukałem  internet  i  nigdzie  niema EPG  do  tych kanałów
Odpowiedz
#55
Witam. Deluxe Music HD dodałem bo ten kanał został dodany w Teleele do listy PL. Jak bym ulegał takim prośbą, jak Twoja @Max1000 To po pewnym czasie epg rozrosło by się do niebotycznych rozmiarów i stało by się bezużyteczne.
Więc przepraszam, ale nie dodam jak i nie dodałem Viaplay. Zaczną robić opisy dla Polaków po polsku to nie omieszkam uzupełnić. Proszę tylko się nie gniewaj, pomyśl o innych użytkownikach.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#56
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
Powiedzmy, że sobie pomagamy z @Mariusz89B w rozwoju wtyczki M-TvMgide i nie tylko. 
Bardziej @Mariusz89B mi pomaga.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Epg i warianty: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  , są wynikiem wyłącznie Ich ciężkiej pracy. Nie maczałem w nich palców. 
Jak zauważyłeś Oni także nie są szaleni i nie tworzą jednego epg dla całego świata Smile
Ps. Jadnak mają World.xml, ale naprawdę nie wiem jak to epg działa. Sugerowałem się World.zip i tam jest 0.
Odpowiedz
#58
Austria: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Niemcy: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#59
Odpowiedz
#60
@Max1000 Mam epg dla kanalow Niemieckich, moge tobie dac test na jeden dzien.
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości