Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
#1
A brakuje mi w takich programach fuel HD stingray clasica HD myzen 4k singreay cmiusic HD wow 4k 4k heritage esports one HD cnbc HD Fox news da się dodać epg?

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(21-11-2020, 10:16 AM)banny_2006 napisał(a): A brakuje mi w takich programach fuel HD stingray clasica HD myzen 4k singreay cmiusic HD wow 4k 4k heritage esports one HD cnbc HD Fox news da się dodać epg?

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Coś tam poprawiłem. Proszę następnym razem pisać dokładne nazwy kanałów. Widzę że Twoja lista to Teleele a ja w tej chwili nie mam dostępu do listy by sprawdzić co faktycznie leci a co wyświetla epg. I nie pisz tego samego po parę razy.
Czytamy forum. Pozdrawiam i pisz śmiało jak coś nie halo Smile

Podziękowali: paul
Odpowiedz
#3
Coś mi się 2 razy dodało.. Poprawiło się na tyle że są loga i jest epg ale nie na wszystkich[Obrazek: 35c3bbb25d57b7f19e9f594ef0a8d7f5.jpg][Obrazek: fc7c1cc4263c13898ee4dbaeed65e8ec.jpg]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

I jeszcze Fox news[Obrazek: 1eef1aad14c9a30e66599c3798dcc213.jpg]

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
Jak Ci już pisałem, że nie mam dostępu w tym momencie  do Telelel. Te kanały co masz tylko opis że dostarczamy epg są z innej strefy czasowej. Po prostu nie chciałem zgadywać a i znalezienie dostawcy info nie jest już takie proste. Np.
Fox News miało cały czas info epg, ale dowiedziałem się od Ciebie że źródełko wyschło. Zmiany u żywiciela. Nasze epg jest Polskojęzyczne i nie mamy parcia na tworzenie multi lang. Ogarnę dostęp do Teleele to penie coś poprawię jeszcze  Tongue

Podziękowali: paul
Odpowiedz
#5
Ok no chciałbym Ci udostępnić listę z tele ale zablokują mi konto... Jedynie mogę co dać listę w formie notatnika pomoże to coś?

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Spoko poradzę sobie, dzięki za chęci. Ja muszę także wyświetlić dany kanał bo przesunięcie czasu może być o 2 lub więcej godzin nawet jak się ogarnie prawidłowo dane. Całe epg musi być zakorzenione w pl strefie a potem już w programie lub wtyczce zmieniasz na tą gdzie mieszkasz. Wtedy to wszystko prawidłowo działa.

Podziękowali: paul
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ok to powodzenia

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
Witam mam pytanie nie wiem czy akurat tu w tym dziale ? mam prośbę czy jest jakaś lista kanałów darmowych z piłką nożną ?
Odpowiedz
#9
(23-11-2020, 06:56 PM)irys napisał(a): nie wiem czy akurat tu w tym dziale ?
mam prośbę czy jest jakaś lista kanałów darmowych z piłką nożną ?

Nie ten dział, ale mniejsza...jeżeli dobrze "odczytałem" przesłanie, totalnie darmowy jest jeden kanał w którym "przewija" się ta dyscyplina, to TVP Sport...a za free to już szukać "szczęścia" we wtyczkach Kodi, typu darmowa Tv lub Sportowa TV [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#10
(23-11-2020, 07:16 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(23-11-2020, 06:56 PM)irys napisał(a): nie wiem czy akurat tu w tym dziale ?
mam prośbę czy jest jakaś lista kanałów darmowych z piłką nożną ?

Nie ten dział, ale mniejsza...jeżeli dobrze "odczytałem" przesłanie, totalnie darmowy jest jeden kanał w którym "przewija" się ta dyscyplina, to TVP Sport...a za free to już szukać "szczęścia" we wtyczkach Kodi, typu darmowa Tv lub Sportowa TV [Obrazek: g075.gif]no może zle napisałem darmowych ?  Smile znasz jakąś wtyczkę z meczami na żywo?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości