Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
#71
(11-01-2022, 04:26 PM)sky02 napisał(a):
(11-01-2022, 03:19 PM)pawlo1925 napisał(a): Witam, pojawiły się nowe kanały. Jest możliwość dodania do waszego epg tych kanałów.
Red Top HD
TV Regio HD
TV Jaslo HD
Dizi HD
Duck TV Plus HD
TVP E-szkola
Ultra TV HD
Dodałem jutro powinny być widoczne. TV Jaslo nie znalazłem.

Dziękuję.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(11-01-2022, 05:01 PM)pawlo1925 napisał(a):
(11-01-2022, 04:26 PM)sky02 napisał(a):
(11-01-2022, 03:19 PM)pawlo1925 napisał(a): Witam, pojawiły się nowe kanały. Jest możliwość dodania do waszego epg tych kanałów.
Red Top HD
TV Regio HD
TV Jaslo HD
Dizi HD
Duck TV Plus HD
TVP E-szkola
Ultra TV HD
Dodałem jutro powinny być widoczne. TV Jaslo nie znalazłem.

Dziękuję.
Dodałem i poprawiłem od siebie : MixTape HD, TV regionalna sd, Super TV, Asta poprawiona i pare innych...
Pisz śmiało jak coś nie działa. Mam wgląd do listy,ale bez interakcji na epg Wink

Podziękowali: pawlo1925
Odpowiedz
#73
@sky02 @Max1000 EPG ze strony Viaplay jest jedynie dostepne dla zalogowanych uzytkownikow. Chyba ze macie jakies inne zrodlo skad mozna by bylo pobrac przewodnik dla kanalow Viaplay?
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#74
@Mariusz89B wysłąłem PW
Odpowiedz
#75
(12-01-2022, 11:39 AM)Max1000 napisał(a): @Mariusz89B    wysłąłem  PW

Dane logowania tu niestety nie pomoga, chodzi o to ze nie da rady pobierac programy z zamknietego zrodla za pomoca Webgrab+, czyli aplikacja generowania EPG. Mozna to obejsc jesli pobierzemy EPG korzystajac z requestu pythona i aplikacji tworzacej XMLTV ktora bym musial sam napisac, ale wtedy jest ryzyko ze Viaplay twoje konto zbanuje. Zbyt duzo kombinowania zeby ze strony Viaplay pobrac dane.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#76
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

to strony do skandynawskiego Viaplay dany dzien są tam transmisje które i na polskim Viaplay sa ale jest tego wiecej bo te skandynawskie więcej pokazują

Polskie Viaplay ale niestety są tam wypisane tylko transmisje z Piłki nożnej By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. pozostałych niema
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Witam, ma ktoś namiary na Epg UK?
Odpowiedz
#78
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: pawlo1925
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#79
Odpowiedz
#80
(12-01-2022, 06:00 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

to  strony  do  skandynawskiego Viaplay  dany  dzien są  tam  transmisje  które  i  na  polskim  Viaplay  sa  ale  jest  tego  wiecej    bo  te  skandynawskie  więcej  pokazują 

Polskie  Viaplay  ale  niestety  są  tam  wypisane  tylko  transmisje  z Piłki  nożnej    By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  pozostałych  niema
Kiepsko to widzę. Spójrz ile transmisji zaczyna się o jednej godzinie i nie wiadomo nawet kiedy się kończą. Nie wspomnę, że też trzeba zgadywać co i na którym kanale puszczą. Słabo słabo Wink
Ps. Zobacz teraz  na nasze epg zamienione opisy na 1 leciało to co opisywało epg z 2. Masakra ja to chyba wyłączę.
Ewentualnie pisać do Teleele by udostępnili epg do tych kanałów. Jakoś muszą ogarniać te plansze. Pierwszy raz takie widzę. Na Nowa ich nie ma.Na Nowa sie pojawily Smile Program z 2 pasuje do kanalu nr 3.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości