Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
Można dodać kanał zero do epg?
Dziękuję.
Odpowiedz
REKLAMA:



(22-05-2026, 12:58 PM)paul napisał(a): Można dodać kanał zero do epg?
Dziękuję.
jest  dodany  własnie  pod  nazwą   Kanal  Zero  TV

<channel id="Kanal Zero TV">
    <display-name lang="pl">Kanal Zero TV</display-name>
    <display-name lang="pl">Kanał Zero TV</display-name>

jedynie  jak można  dodać  tvg 
 
<display-name lang="pl">Zero TV</display-name>
<display-name lang="pl">Zero</display-name>
<display-name lang="pl">ZERO</display-name>
Odpowiedz
Czy to logo By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
można dodać jako By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ?

Dziękuje.
1
Odpowiedz
można dodac TVP Muzyka i Koncerty ?
Odpowiedz
Czy można dodać epg dla That's 80s i That's 90s00s nadawanych w Rakuten? W epg znalazłem coś takiego <channel id="NOW 80s">
<display-name lang="pl">NOW 80s</display-name>
<display-name lang="pl">Now 80s</display-name>
<display-name lang="pl">That&amp;s 80s</display-name>
<icon src="http://epg.ovh/logo/NOW+80s.png" />
<url>http://www.epg.ovh</url>
</channel>
<channel id="NOW 90s 00s">
<display-name lang="pl">NOW 90s 00s</display-name>
<display-name lang="pl">NOW 90s &amp; 00s</display-name>
<display-name lang="pl">That&amp;s 90s 00s</display-name>
<display-name lang="pl">Now 90s00s</display-name>
<icon src="http://epg.ovh/logo/NOW+90s+00s.png" />
<url>http://www.epg.ovh</url>
jednak nie wyświetla epg. Poprawne nazwy kanałów to That's 90s00s That's 80s
Odpowiedz
EPG się wyświetla, jednak jest to EPG dla kanałów NOW a nie THAT's. Czy mógłbyś @sky02 to skorygować, ewentualnie usunąć id jeśli nie posiadasz źródła dla kanałów THAT's.
Odpowiedz
REKLAMA:



(02-06-2026, 09:40 PM)ZAtronik napisał(a): EPG się wyświetla, jednak jest to EPG dla kanałów NOW a nie THAT's. Czy mógłbyś @sky02 to skorygować, ewentualnie usunąć id jeśli nie posiadasz źródła dla kanałów THAT's.
Poprawione.

Podziękowali: awlie, ZAtronik
Odpowiedz
Dzięki, jest OK

Podziękowali: sky02
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości