Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18.9 na Zgemma H9s
#1
Poszukuje wtyczki która jest podobna do:
Dream Player goscia By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mam ta apke w tel na adroidzie i dziala poprawnie wpisuje IP dekodera +porty i ogladam to co na tunerku leci.

Potrzebuje połączyć sie jednym tunerem w Kodi podając dane drugiego tunera aby po streamingu przesyłał mi obraz.

Myślałem ze zainstaluje pvr iptvsimple ale zniknął w ogole z repozytorium.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W klientach telewizji masz wtyczke Enigma2 ktora idealnie dziala.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Jezeli mowisz o Enigma-TV we wtyczkach wideo to nie dziala green screeny wywala podczas łaczenia się a testowałem na 3 różnych odbiornikach innych producentów.

Po drugie nalezy zainstalować serwer na kompie ktory bedzie strumieniował z dekodera na kolejny.
Dodatkowo trzeba placic za licencje ....
Odpowiedz
#4
Czekaj, czekaj. Chcesz streamować z dekodera z enigmą do Kodi, tak? Bo jeśli nie to nie rozumiem.
Ze swojego dekodera streamuje w domu oraz poza siecią właśnie do wtyczki w Kodi. Wtyczka ta nazywa się Enigma2 Client i znajdziesz ją w oficjalnym repo Kodi. Podajesz IP dekodera, nazwę user i hasło (jeśli takie ustawiłeś) i tyle. Możesz wtedy elegancko korzystać z dekodera w Kodi na innym urządzeniu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Dobrze rozumiesz że chce stremować z dekodera z enigma do Kodi.
Niestety w repo kodi ani innych repo a przekopałem ich kilka nie mam takiej wtyczki.
Mam tylko Enigma-TV która jest płatna.

Znalazlem w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale nie wiem jak wrzucic to do kodi podpowiesz ?
Odpowiedz
#6
Jeśli dobrze zrozumiałem, to masz dwa tunery. Jeden strumieniuje, a na drugim chcesz uruchomić kodi i odbierać ten strumień.
Można wiedzieć, czemu aż takie kombinacje? Przecież na drugim możesz oglądać strumień natywnie na e2. Nie potrzebujesz do tego kodi.
Będzie i lepiej i bardziej uniwersalnie.

No i serwera żadnego nie potrzebujesz. Nim już jest tuner strumieniujący.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Tuner A to Zgemma H9 Twin do niej mam podlaczone po androidzie apke DreamPlayer od ww. goscia. Apka mi dziala poprawnie moge odladac to co leci na tunerku i ew. przelaczac kanaly itd. z tego rozwiazania jestem zadowolony.

Drugim tunerkiem jest tunerek Zgemma h9s z wypalona glowica.
Doinstalowalem kodi, netflixa i chcialem podobna apke miec w tym tunerku aby wlasnie ogladac z tego pierwszego jak to ma miejsce w telefonie z androidem. Tunerek chce dac do pracy aby syn mogl ogladac a w pracy nie mam satki tylko neta.
Odpowiedz
#8
Na drugim tunerze wystarczy skorzystać z wtyczki remotechannelconvertor żeby mieć działające programy z pierwszej na liście programów w drugiej.
Jeśli zaś koniecznie chcesz korzystać z kodi, to w Twojej konfiguracji powinieneś skonfigurować wszystko jako m3u. Chodzi generalnie o możliwość transkodowania. Zgemma h9twin ma to inaczej ustawiane i nie da się skorzystać z transkodowania korzystając z wtyczki Enigma TV, ale jak będziesz oglądał poprzez m3u masz pełną kontrolę nad tym.
Odpowiedz
#9
(23-11-2020, 09:00 AM)zdzislaw22 napisał(a): Na drugim tunerze wystarczy skorzystać z wtyczki remotechannelconvertor żeby mieć działające programy z pierwszej na liście programów w drugiej.
Jeśli zaś koniecznie chcesz korzystać z kodi, to w Twojej konfiguracji powinieneś skonfigurować wszystko jako m3u. Chodzi generalnie o możliwość transkodowania. Zgemma h9twin ma to inaczej ustawiane i nie da się skorzystać z transkodowania korzystając z wtyczki Enigma TV, ale jak będziesz oglądał poprzez m3u masz pełną kontrolę nad tym.

Ogarniete dziekuje za pomoc
Odpowiedz
#10
Na openATV: menu>ustawienia>tuner i wyszukiwanie programów>dodaj zdalne programy
Na innych musisz sobie poszukać.

Wtyczka generuje coś takiego. (przykład dla jednego kanału)
#SERVICE 1:0:1:1421:5DC:13E:820000:0:0:0:http://192.168.5.6:8001/1:0:1:1421:5DC:13E:820000:0:0:0:Domo+ HD

To samo w wersji do dowolnego odtwarzacza m3u:
#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTINF:-1,Domo+ HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.+ HD

I wersja z transkodowaniem
#EXTM3U
#EXTVLCOPT--http-reconnect=true
#EXTINF:-1,Domo+ HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.+ HD?bitrate=3000000?width=1280?height=720?vcodec=h264?aspectratio=2?interlaced=0

Jako, że to trochę odbiega od kodi, może lepiej, jakbyś dalszą pomoc w kwestii e2 szukał na forach od e2. Tym bardziej, że możliwości konfiguracji jest więcej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości